Koç burcu kadınının flörtözlüğüne dair:(

Arkadaşlar ben koç burcuyum ve koç burcu kadını çapkın olur derler. Benim sevgilim bile olmadı yanlış anlamayın ama gerçekten de çok kişiyi beğeniyorum. Şu an bile 2'si okuldan 2'si burdan olmak üzere 4 kişiden hoşlanıyorum. Ne zaman geçer bu halim? Sanırım gerçekten birini sevince geçicek ama çok sıkıntılı bir durum:(

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Senin durumun koç burcu olmayla alakalı değil. Sevgilin olmamasıyla alakalı ne yazık ki! Her burçtan flörtöz çıkma ihtimali vardır. Fakat boğa akrep ve terazi burçları kadar flörtöz veya cinselliğe düşkünlük anlamında kesinlik kazanmış başka burç yoktur.

1|0
    0|0
    • anladım ama sevgilim olmasını istediğim kimse yok uzaktan çok beğeniyorum birçok erkeği sadece.. bu da kendimi kötü hissettiriyo

• Rica eder ve aynı zamanda teşekkür ederim.

Eminim aşık olduğunda geçecektir. Beğenmekte sıkıntı yok çok normal bir durum. Eğer beğenmiyor olsan sıkıntı olurdu. Yani o durumda ya lezbiyen ya da aseksüel biri olma ihtimalin var demektir.

• Sevindim:)

Erkekler Ne Diyor 7

• aman uzak dur sagdan sagdan

1|0
    0|0
  • Koçda boynuz var dolayısıyla koç kadını boynuzlar

1|0
    0|0
    • yok ya yapmam onu kendi halimde takılıyorum ama:)

• Tamam canım zorlamıyorum senı daha

• :)

• buyuyunce gecer tabi sen boyle devam edersen :)

1|0
    0|0
  • bende koçum bir faydasını göremedim ne şanssızız yaa

1|0
    0|0
  • bende koç erkeğiyim, günde 1298462819 kişiden hoşlanabiliyorum. sıkıntı ertesi gün unutmuş oluyorum

1|0
    0|0
  • burçla ilgili değil o konu bende koç burcuyum bazılarını yansıtıyorum sadece dik kafalıyım , inatçıyım falan filan :D

0|0
    0|0
  • flörtözü bilmem de bir keresinde bir koç kızıylaydım. fritözümü bozdu...

1|0
    0|0
    • nasıl:)

• bak bir şey diyeyim sana son olarak... eğer ben senin normal kullanıcı olduğunu bilsem, hiç çekinmem davet ederim. anlıyor musun? gizli olduğun için, düzmece bir kullanıcı da olabilme ihtimalini düşünecek kadar akıllıyım... sen beni ergenlerle karıştırdın. iki muhabbet edelim dedik içine ettin.

• asıl muhabbeti bozan sensin madem gizliyle işin olmaz o zaman imalı imalı çağırmayacaksın, ve madem çağırdın o zaman inkar etmeyeceksin hadi by artık

Kızlar Ne Diyor 1

• burçlarla olsa o iş ohooo.. bende en sadık, en evine bağlı burç dedikleri yengeç burcuyum. ama gel görki ilgimi çeken bir tip çıktığı zaman flört etmeden duramıyorum. :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...