Bugün ateist biriyle tanıştım kişilik olarak çok iyi biri efendi vs.. ama sonra sakıncaası olur mu ?

ben kapalı inançlı biriyim bugun arkadaşımın sevgilisi ile tanıştım kendisi innamıyor pek saygı da gösterdim zaten pek bunun muhabbeti geçmedi ama bazı laflarıyla da inanmadığını açıkladı. allahın adaleti mi varmıs dedi çok kırıldım mesela. bir yandan dedm neden böyle düşünen biriyle aynı masada oturuyorum bir yandan da dedim kişilik olarak çok iyi çok sağlam temiz düzgün biriis efendi saygılı falan. herkesin inancına saygım var insanlığına bakarım sadece ama muhabbet arttıkça rabbime laf atar mı dalga geçer mi diye düşünüyorm. öyle yaparsa çok gücüme gider

Güncellemeler:
sözüm bütün ateitlere değil ama şunu söyliyim ateistin bile saygılısı makbul bugun tanıstığım arkdaş bile sizden daha insandır. Hpinize demiyorm saçma salak yorum yapanlara lafım

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• İslam dini hoşgörü dinidir. yaradılanı yaradandan dolayı sevmek gerek. Sevabı günahı kendine aittir, hesabı verecek odu.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• Rabbinin gücüne gitmemiş senin neden gitti?

3|2
    1|0
  • Maske taksaydin Aids maids gecmesin sakin...

Böyle diyelim. Darwin Eckber bagrip bir müminin kafasini kesen Ateist görünmedi.

Istanbulda evinin önünde 5 kursumlan bir ateist tarafindan öldürülen mümin görülmedi (Turan Dursun)

Iste bu Darwinin Atesi iste bu Cehennemin Atesi gibi sloganlar atarak 30dan fazla kisiyi yakan Ateist daha görülmedi. (Sivas)

Ateisten Dine zarar gelmez. Dindardan Dine zarar gelir.

Ve kusura bakma cocuk hakli. Allah adalet saglamiyor ve bunu sen bilem inanmiyorsun.

Not: Ateistim.

Saygilar.

1|2
    0|0
    • ben ALLAHIN adaletinin ahirette oalcağı inancındanım. Bütün adaleti bu dünyada beklemiyorm. şunu da söyliyim dinden dindardan ateisten zarar gelmez insan olamayan vicdansızdan zarar gelir

• Senin niye gücüne gitsin ki ? İnandığının gücüne gider eğer giderse ki tabi egoları yüksek ise o durumda ne olur bilemem.

0|0
    0|0
  • sen ona anlatamazsın o da sana dinletemez.

0|0
    0|0
  • Cihad et kafirle!

Tez elden kellesi alınaaaa...

Şaka bir tarafa, inanç ve politika konusuna girmediğin sürece canını sıkacak bir şey çıkmaz.

En azından ben kapalı ya da inançlı arkadaşlarımı rencide etmiyorum.

1|1
    0|0
  • Ateistlerin bir ozellıgı vardır,kendılerını üstün gorurler.Cunku onlar ınanmayan azınlıktakı cok ustun ve akıllı ınsanlar grubundadılar.Pek azı ınançlara hörmet ederler.Hepsinin kendıne gore bir kurgusu vardır.Onu dayatırlar ınsanlara.Ya sen yoldan cıkarsın ya da o yola gelır.Ikısının arası olmaz.Madem tesetturlusun ınanclısın sana bır tavsıye...Kuran okuduysan sunu bılmelısın..bizim onlarla dostluk etmemız yasaklanmıstır.

0|0
    0|2
    • 2 Vote down veren de ATEİST ! rezilliğin bu kadarı!

• oo benimde oyle bir arkadaşm vardi uni de din mihabbeti acildimi uzaklaşirdm yani oyle diyim samimi oldukca zaten yanimizda din mihabbeti yapmamaya başladi :)

0|1
    0|0
  • belki uçurumların birleştiği nokta olursunuz vazgeçme bence :=)

0|2
    0|0
  • Kırılacağın yer de neden aksini ıspatlamadın? Üzgünüm ama çocuk haklı abisi.

1|2
    0|1
  • hiç bir müslüman inanmayan adamla arkadaşlık dostluk kurmasın benim listemdede varsa müslüman olmayan silsin ilerde dindende cıkarır seni aklınıda çeler dünya kendi kendine oldu lan siz bir sinegin kanadını yaradında görelim o kadar delil var görmek isteyene hayvanlar insanların dogumu ama ne desen boş

0|0
    0|2
  • toplumda fark yaratmak için ateist olan gençlerden değilse laf falan atmaz, sayı duyar herkesin dinine

0|1
    0|0
    • evet gerçekten de öyle biri saygılı yani o zaten sanırım ona biri bişey yapmş ondan sonra allahın adaletine inanmıyorm demeye baslamş onu paylaşmadı tabi

• ateis bir sevgiliyi imanlı bir sevgiliye tercih ederim acık ve net

0|0
    0|0
  • “EY İNANANLAR!

MÜMİNLERİ BIRAKIP DA KÂFİRLERİ DOST EDİNMEYİN!”

(NİSÂ: 144)

0|0
    0|1
  • imanlı birinin imansız imansız birinin imanlı ölme ihtimali vardır

0|0
    0|0
  • Dolunayda kurtadama dönüştükleri söyleniyor, pek tekin tipler değiller dikkat et !

0|1
    0|0
  • bugun ateıstle tanısan yarın deıst olur demedı deme

0|2
    0|0
    • yok yahu öyle bir insan değil kafa çeldirici muhabbet etmiyor

• Kişilik olarak çok sağlammış ya etmez...

0|0
    0|1
  • bugün kimseyle tanışmadım ben !

cayırt

0|0
    0|1
  • “EY İNANANLAR!

MÜMİNLERİ BIRAKIP DA KÂFİRLERİ DOST EDİNMEYİN!”

(NİSÂ: 144)

“Onlarla dost olan onlardandır.”

gerisi sana kalmış kardeşim karar senin

0|0
    0|1
  • Başımıza ne geldiyse inananlardan geldi.

1|2
    2|0
  • Bielemiyorum ateistler genelde kafasız oluyorlar

0|1
    0|3
  • Atar tabi sakin iliski kurma ateistle sorun cikarir

0|1
    1|3
  • uzak dur derim

0|1
    1|3

Kızlar Ne Diyor 8

• Niye ateist insanlara öcüymüş gibi yaklaşıyorsunuz?

Senin inancına laf edeceği bir durum yok.

2|2
    0|1
  • şayet şunu bildir inanmamana saygı duyarım ama benim yanımda dinime hakeret edici şeyler söylersen iyi olmaz bu tür şeyler istemiyorum gibi şeyler dersin dediğin gibi biriyse ona göre davranır zaten ama diğilse o kişinin durduğu çevrede durma eğer doğru dürüst biriyse sohbet etmeni öneririm

0|0
    0|0
  • yav bir bitin azalarak değil tek seferde bir anda bitin lütfen. saygı duymuş kimsenin senin saygına ihitiyacı yok. bir zahmet senin de olmasın.

1|1
    1|0
    • :D canım benm sana veya baskasına olan saygım senn için değil zaten kendime duyduğum saygıdan kaynaklanıyor. sen bit gözünü seviyim bu mantıkla bitmişsin zatende

• zaten her boka kendinizi karıştırmasanız ölürsünüz..

• :D he yaa

• Ters düşünceler saygı duymakla iyi yapmışsın. Eğer ki tekrar bir araya gelirseniz bu konuları açmamaya çalışırsınız tartışma da olmaz.

0|0
    0|0
  • eger aranızda bişey olursa karşılıkla saygı duyarak yaşabilirsnz. takma kafana. insanlık önemli sonuçta.

0|0
    0|0
  • canavar deyil o da insan sonucta.laf atmasina gelince saygili biriyse atmaz.

0|1
    0|0
    • canavar demedim zaten sadece onu sordum.

• biz"im6 din oca ateistlerle falan arkadaş olabılırsınız" am6a satanıstlerle olm6ayın dedı

0|0
    0|2
  • asjhsldfdgdf klavyeye kafamı çarpa çarpa güldüm. offf yeter

1|0
    0|1
Yükleniyor...