Hamile olabilir miyimm

26 gün önce ilişkim oldu ve ertesi gün regl oldum normal derecede kanamam vardı. Ama son bir keç gündür hafif baş dönmesi var daha önce olmadığı kadar akıntı başladı ve şişkinlik var. hamile olma ihtimalim vardı ilişkimin ertesi günü regl oldum ama yine de ihtimal olabilir mi. lütfen eleştirmeden cevap verin korunsaydın yapmasaydın gibi yorum yapıcaklar yazmasın sadece bilgi verecekler yazsın.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• hamilelik değilde o ağrıların eğer sen boşalamamışsan ondan olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bunu biz bilemeyiz.doktora gidip kan testi yaptırarak öğrenebilirsin. Ama özel bir muayenesi olan kliniğe git, şimdi devlet ve özel hastanelerde yapılan gebelik testleri geblize işleniyor, bir de hamile filan çıkarsan mazallah bilmeyen kalmaz :D

0|0
    0|0
    • özele gidicem zaten o sorun değil ama gidene kadar aklımı oynatmazsam iyi hamile değilsem bile psikolojik hamilelik geçircem

• evde yapılan testler yanıltabılır ama istersen yine de içim rahat olsun dersen al yap

• psikolojik olabileceğini de düşünüyorum o yüzden alıp yapsam iyi olucak

• Yazdıklarına göre yok ama emin olmak istiyorsan kendin bir test yap, yok onda da hata çıkar diyorsan kan testi yaptırmalısın

0|0
    0|0
    • teşekkürler cevabın için test yapıcam en kısa zamanda

• şu kadarını söyliim: hamile kadınlar ilk bir kaç ay adet görebilir.

0|0
    0|0
    • umarım öyle birşey değildir

• Hemen daha ılk haftadan hamılelıkte sıskınlık olmaz. Adetın gecıkmıstır ondan sıskınlık olmustur, mıde bulantısıda regl dönemınde olan bırsey zaten.

Idrar testı yaptır. Ilıskıden 10 gün sonra kesın sonuc verebılır.

0|0
    0|0
    • şişkinlikten kastım afedersin ama gaz problemi daha önce hiç gaz sorunu yaşmayan ben 3 gündür ölüyorum. ve reglım ilişkimin ertesi günü oldu 5 gün normal bir şekilde ben 27sinde birlikte oldum 28inde regl oldum gecikme falan yok yani

• link

surdan bak doldur. hamıle kalamayacagın dönemlerde ılıskın olduysa korkma.

• unu da belirtiyim ilişkimden önceki reglm 40 gün geçmişti o yüzden yumurtlama dönemimi bilemiyorum

Yükleniyor...