Sorun bendemi yoksa onlardamı ?

arkadaşlar sınıfta veya sınıf dışı olaylarda bizim sınıfta ki erkekler bizim kızlara göre çok sapıklar sınıfta 12 kişiyiz çoğu kaldığı için. Ve ben kız arkadaşlarım gibi düşünmüyorum mesela cinsel ilişkiden söz etsinler bizim kızlar hemen ıyyy ohaa yaa ayıp falan ben ise nolcak vücudun gerektirdiği birşeydir cinsel ilişki diyorum bir çok şeydede böyle sizce ben mi sorunluyum yoksa sınıftaki kızlar mı ? çünkü bana ayıp gelmiyor öyle konular bugun brazzers falan hakkında konuşuyorlardı yinede sapık bulmadım oda onların ihtiyacı çünkü.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sen gayet normalsin ama ilerde evlenmeden o işi yapma :D:D

1|0
    0|0
    • yok :D yani sadece normal buluyorum hiç bugune kadar ıyyy ayıpp falan demedim

• Asıl anormal olan onlar sadece gevezelik olsun diye ayy ıyy falan yapıyorlar yoksa sanıyormusun ki onlar mast. yapmıyorlar ama bu şekilde davranarak sadece ilgi çekebilceklerini sanıyorlar sanırsın onlar bu dünyaya e-posta ile geldiler.:)

Erkekler Ne Diyor 7

• bence sende bir sıkıntı yok senin düşünme tarzın doğru. nerde ayyy ayıp diyenler varsa o zamn sıkıntı çıkkıyor zaten hep :)

1|0
    0|0
  • Sen doğru düşünüyorsun ama avını bekleyen avcı gibi davrana erkekler ihtiyacı için bir başkasını yani kızları kullanırlar anlatmalarının sebebi de dikkat uyandırmak ve ıyyy diyenler dahil bu konuya iştahlansınlar diye anlatırlar. elbette ki ihtiyaç ama bunu uluorta değil kişi uyum sağlayabileceği hoşlandığı ve bu ihtiyacı değil duygusal anlamda yaşaması daha doğrudur.

0|0
    0|0
  • sen kendi kafanca yaşa o zaman rahatsız olan yoksa sorun yok. arkadşlarının düşüncelerinede saygı göstermek gerek çünkü buda onların düşüncesi

0|0
    0|0
  • sorun sende değil bende bebişim:)

0|0
    0|0
  • Sen yine de erkeklerin muhabbetlerine pek iştirak etme. Susmayı yeğle.

0|0
    0|0
  • az bulunur madenlerdensin sen... kıymetini bilmek lazım...

0|0
    0|0
  • kızlarla bu türde konuşmuyorlarsa sorun yok sonuçta erkek muabbeti evet erkeğin ihtiyacı.. kızla bunu şunu yaptım demesindense o konuda konuşması tabi daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizde konuşuyoruz gayette normal şeyler bunlar. Hatta yakın bir erkek arkadaşımla onun cinsel hayatından bahsettiğimiz zaman bile oluyor. Yani emin ol sorun sende değil.

0|0
    0|0
  • Onların ihtiyacı yani senin değil ?

0|0
    0|0
  • Herkesın ıcınde, sızın duyacagınız sekılde o erkeklerın konusması dogru degıl. Cünkü bunlar özel konulardır. Hocalarınıza veya müdüre sıkayet edın sızın yanınızda özel durumlarından bahsetmesınler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...