Hoşlandığınız kişiye facebook'tan yazarken heyecan yapar mısınız ?

Hoşlandığınız ancak pek konuşmadığınız bir kişiyle muhabbet kurabilmek için facebook ya da msn den eklemişseniz selam vermek için tereddüt yaşar mısınız ?

Ben bazı kişilere yazarken hala tereddütte kalıyorum yazayım mı yazmiyim mi konuyu nasıl devam ettiririm ya da cevap verir mi gibi sorular durduk yerde heyecan yaptığım oluyor bugün fark ettim.

Her zaman olmuyor ama faceden eklemişsem ve normalde samimiyetim yoksa heyecan yapıyorum sizce normal bir durum mu ?

0|0
117

En İyi Kız Görüşü

• Normal fakat yaz gitsin ..

0|0
    0|0
    • Sana yazarken hecan yaptım .d

• @pink o tatlı heyecan bende de oluyor:)

@ soran boşver o ne derse desin önemli olan sensin..

• Hmm doğrudur.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• manyamissin.

1|0
    0|1
  • Face kullanmıyorum nasıl bir duygu olduğunu bilmem:)

0|0
    0|0
  • evet hemde çok

0|0
    0|0
  • Olabilir hoşlandığın biriyse ve beklentilerin varsa o kişiye karşı heyecanlanılması normal.

0|0
    0|0
  • sen ne diyosun ben adamı eklemedim bile sadece abone oldum,beni farketsin diye bekliyorum:))

0|0
    0|0
  • Evet Ayaklarin Ellerin Titriyor bu Durumdan Nefret Ediyorum ^^

0|0
    0|0
  • hoşlanıyorsan normal..yazma konusunda çok düşünülüyor..ama bişey hissetmeyince sorun olmuyor.

0|0
    0|0
  • Soğuk yapıdayım.

0|0
    0|1
  • ooo ben bı tıtrıyrm yazarken sorma elektrık yemıs gıbı heycan had safhada bole bırden vct ısım dsüo fılan ben de anlamıorm :D

0|0
    0|0
    • ilginç ya bir tek ben değilim sanırım :)

• hahahha :)

• hmm sen bilirsin :)

• normal değil. sakinleşmeyi dene:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• normaldir banada oldu hatta hep saçma sapan şeyler yazmış olurum.nerdeyse kavga edecektim bu yüzden.sakinleşmeyi öğrenmek gerek panik ataklada galiba bağlantılı bununla ilgili bir kitap okudum düşünürken sanki hergün konuşuyormuş gibi ama ilk kez konuştuğunu bileceksin derin nefes alıp kararlı olmaya çalışacaksın böyle zamanlar.

0|0
    0|0
    • oluyorum da işte ondan da biraz adım gelmesi lazım :)

• ilgi çekmekte lazım tabi bunun için onu iyi tanımak ve mantıklı olmak.

• bence de, konuya nasıl nereden gireceğini bilmen lazım ortak bir şey bulup sorman lazım pattadan girersen devamı gelmez onun için de gerçek hayatta da heyecanı yenebilmek gerekiyor.

• Bana kalirsa normal degil.

0|0
    0|1
  • çook

0|1
    0|0
  • şimdi heyacandan harflerede basamıyorsundur sen :) aga yapma ya gözünü sevem görmüyor bile seni..yazsan ne olacak yazmasan ne olacak..rahat olun biraz yahu

0|0
    0|0
    • gerçekte görüyor ama konuşmuşluğumuz yoksa oluyor bu durum yani durduk yere konu açınca anlar aptal değil ya ne der cevap verir mi falan gibi sorular işte.

• hiç olmuyo oda insan yahu

0|0
    0|0
  • Derin derin nefes al içinden 10a kadar say geçer

0|0
    0|0
  • normal benimde heyecan yaptığım oluyor yeni tanıştığım bir kişiye yazarken

0|0
    0|0
Yükleniyor...