SEVDİĞİNİZ SİZE HAKARET ETSE GURURMU ÖNEMLİDİR YOKSA ????

canınızdan çok sevdiğiniz size ağıza alınmayacak kelimeler kullanıp,aylardır yataktan çıkmamanıza ,hayattan küsmenize,başka hiç bir şeyi gözünüzün görmemenize hatta hasta olmanıza ama buna rağmen onu yüreğinizden çıkartamamanıza sebep olan kişiye dönmemek için gurur yapar aramaz hayatınıza başka birini sokmayımı düşünürsünüz yoksa gururda neymiş der ararmıydınız..

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• çok sevdiğime yapmam ama yapmışsam özür dilerim affetmesini isterim ama beni affetmiş bile olsa bu olay onun temiz kalbinde büyük bir yara açmış olacak silinmeyecek

0|0
    0|0
    • özür dilemek ? ne güzel özür dilemeyi bırak kendini haklı görmesi ayrı bir sorun.

• çok sağ olun ince davranışınız için keşke bayanlara el kalkmasa böyle davranılmasa ama...

• bazan dil yarası bir tokattan çok daha acıdır ne yazıkki.unutmak istersin sürekli zihnindedir sözler..

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayatın bana öğrettiği tecrübedir. Kimsenin seni incitmesine izin verme . Olaki bir şekilde bunu yaparsa , ikinci şansı tanıma..

1|0
    0|0
    • kaç ikinci şans.keşke o kadar iradeli olabilseydim.hep düzelir diye ümid ettim ama olmadı.şu kalbimi yerinden sökesim geliyor çoğu zaman.

• kesinlikle yaşınıza bakmadım.herkezin yaşanmışlıkları vardır.

• yaşınızdaki bayanlar küçük görür ya genelde ..

Hayat yaşanmışlıklarla değil , yaşananlardan çıkardığın ders ölçüsünde tecrübe verir.

• Benim eski sevgilim hep arardı neler demişimdir ama sonuçta yine kendi dangalaklığından bitti bende bunu anlamadım

0|0
    0|0
  • o adama ne yaptın ki agzın geleni söylemiş ha benim sucum yok diyorsan bu da onun ukalalıgı üstüne gidip de bulunmaz hint kumaşı zannetmesin kendini

0|0
    0|0
  • aramazdım başka biriylede olmazdım benimse zaten geri döner geri dönmezsede onu sevmek ona ihtiyacım yok :) okadar

0|0
    0|0
  • bana o kadar sayacak.ama ettigi şeye baglı.onun üstüne sifonu çekerim o kadar

0|0
    0|0
  • Gittiğinde bende bıraktığı ruhu onun ne kadar süre taşıyabileceğini test eder sonra ararım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben aynı şeyleri yaşadım ve aradım aradığım için küfür etti belki de çok kızdırdım sinirlenmekte haklıydı ama küfür etmekte haklı bir neden bulamıyorum.Benim de küfür mü etmem lazımdı onun onca yalanına ben de sinirlenmedim mi ? tabi sinirlendim peki ben niye küfür etmedim ? Kendime saygımdan.kendisine saygısı olmayan bu adam ben ondan vazgeçince arayıp sormayınca aramaya başladı ve küfür etme sırası bende olmalıydı onun mantığına göre ama ben cevap vermemeyi yeğliyorum.Seviyor muyum evet hala çok seviyorum,ama gururumu kimse bir daha kıramaz

1|0
    0|0
    • keşke aradığım için o çirkin kelimeleri kullansaydı.benimki daha bir acı sanırım.öyleki uyurken uyandığında gece yarısı uykulu halimle ne olduğunu anlayamadan nereden geliyorsun diyebilen biri :) gülsemmi ağlasammı halime bilemedim.

• Zor gelebilir ama uzak durun derim

• bana hakaret edecek bende hastalanıp yataklara düşeceğim sonra da ona döneceğim öyle mi

yuh artık

gurur olmalı insanda, kendine saygı olmalı

kimsenin bana böyle davranmasına izin vermem, söylediklerinden bin pişman ederim

sevgi tek başına yetmez, saygıyı yitirmişseniz inatla o ilişkiyi yürütmeye çalışmak saçma

0|0
    0|0
    • şu an birine aşıkmısın ?

• Soran arkadaşım eklermisin :)

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kişiye onu sevdiğimden beri (nedeni belirsiz) bana küfür ediyor. ona bakınca önüne dön diyor , arkadaşlarımın yanına aşşağlıyor ama hala seviyorum. Çünkü ben gerizekalıyım ..

0|0
    0|0
    • al işte benden bir tane daha :(

• :D

• kızlar şimdi tekrar yorum yapıcam Feridemmm hesabından onu eklermisiniz ? konuşalım

Yükleniyor...