Terazi burçları için, can çıkar sır çıkmaz derler ama ..

Asla katılmıyorum. Bir terazi burcu kadını olarak asla ağzımda bakla ıslanmaz. Ne kendi sırlarımı ne de başkasının sırlarını tutamam. Bir ben deği, çevremde terazi burcuna sahip bütün kadınlar da sır tutamama durumu var. Aksine terazi burcu kadını meraklı ve dedikoduyu çok sever, ne alaka sır çıkmaması ?! Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
vay arkadaş herkes sırdaşmıs :D

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• sırrın ne olduğuna bağlı bence, eğer kendiyle alakalıysa çok güvenmediği sürece susacaktır

ama değilse çok tutmaz dandun söyleyebilir

tabi ki herkes aynı değildir

geneldir yorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence bu sana özel kötü bir huy olsa gerek. Başka şeyler yazsan ok derdim ama bu yazdıkların burçlara göre değil yetişme tarzı ve kişiliğe göre değişen bir durumdur.

0|0
    0|0
  • Bir terazi olarak tamam dengesiziz ama dostlarımızın özelini kamuoyuna açacak kadar da dengesiz değiliz...

0|0
    1|0
  • Ben Teraziyim, benim ağzımdan bırak sırrı arkadaşımla yaptığım geyik muhabbeti bile öğrenemessin.

0|0
    0|0
  • oynak olduklari kesin

0|0
    1|0
  • terazı burcu kadınıysan kesınlıkle sırın guzel ve ya asildirsindir...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende teraziyim ama sır tutarım.

0|0
    0|0
  • Ben de terazi burcuyumm ve çevremdeki insanların en sevdiği özelliğimdir sır tutma huyum. Herkes gelir birşeyler anlatır bana. Ama kendi sırlarımı tutamam asla öyle de bir sorunum var :) Dedikoduya da pek düşkünlüğüm yoktur aslında

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Bende terziyim ama kimsenin arkasından konuşmam.

Ne bu önyargı anlamadım ki.

0|0
    0|0
  • terazi erkeğine aşığım :(( özellikleri neler biliyomusun

0|0
    0|0
Yükleniyor...