Ciddiye alınmayacak insanların kendilerini önemli/üstün görmesi

ciddiye alınmayacak insanların kendilerini önemli/üstün görmesi hakkındaki düşünceleriniz neler? o insanlar hakkında neler düşünüyorsunuz onlara neler söylemek isterdiniz?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• ciddiye almıyorsam ne yaptığının da bir önemi yok

ha can sıkmaya çalışıyorsa bende onu önemsemediğimi belirtirim davranışlarımla konuşmalarımla

gerekirse direk söyler bozarım

1|0
    0|0
    • bak tam dediğin gibi yani ciddiye almıyorsun ama can sıkıyor sürekli konuşuyor boş boş sen cevap vermesen de devam ediyor konuşmaya hakaret etsen dahi susmuyor direk söylesen yine olmuyor hayatında duyabileceği en kırıcı şeyleri söyledim yok olmuyor o kadar yüzsüz bir insan ki nefret ediyorum hani bir bedel ödemeyecek olsam yemin ediyorum öldüreceğim ilk hatta tek kişi o olurdu. nefret nedir bilmeyen ben şimdi nefreti en üstlerde en yoğun şekilde yaşıyorum. bir önerin var mı?

• tek başına yaptıkların pek etkili olmayacak demek ki pişkinse bu kadar

senin gibi ondan hoşlanmayan birileri varsa konuşup bir tavır almalısınız

mesela sizin yanınıza geldiğinde görmezden gelin ve masa sandalye neyse o da öyle olsun varlığı yokluğu bir duymamazlıktan gelip kendi muhabbetinizi yapın

yada o gelince dağılın

toplu tepki daha etkilidir

tekken de ona olan sinirini belli etme ya görmezden gel ya da gül

dalga geç, sen eğlendikçe hem çok sinir olmazsın hem etkisini kaybeder yanında

• Malesef ortak arkadas yok hep farkli arkadaslarimiz ve ben ne kadar sussamda bunu denedim cunku sanki inadina konusuyor gulsem bunu hic denemedim ama yine konusmaya devam eder sanirim. Seni tutmakta istemiyorum onerilerin icin cook tesekkurler yinede. +

Erkekler Ne Diyor 4

• ciddiye alınmayacak ne demek ya=) kendini üstün gören bir şahıs sana diyorki seni dövücem mesela ciddiye almadın ve alınmayacak bir tip olarak görüyorsun, seni geldi dövdü dediğini yaptı o zaman mı ciddiye alacaksın illa bir yaptırım uygulamasımı gerek kişinin ikna edebilmesi için ciddiyetini.

0|0
    0|0
    • hayııır benim kastettiğim o değil o iddiacı konuşma olur sadece benim dediğim mesela sürekli çabalar bir insan bir iş için hani baya çalışır ama olmaz o kişide o kapasite yoktur ama sen başarmışsın aynı işi gelip sana ne yapacağını anlatıyor. anlatabildim mi?

• anladım da gerek yok böyle şeylerle kafanı yormaya keyfine bak =)

• SN: gizli

her insan önemlidir bu sözlerin çok bencilce sen kendini diğer insanlardan böyle üstün göremezsin

0|0
    0|0
    • ben kendimi üstün görmüyorum hatta sinirlenmemin nedeni de bu hepimiz aynıyız ama bazıları neden kendini üstün görüyor olay tamamen bu.

• küçük insanlar görünmek için parmakları ucuna yürür

büyük insanlarda görünmek için olabildiğine eğilir

• kişinin ciddiye alınıp kendini bir halt zannetmesi olayı tamamen etrafındakilerleden kaynaklanan bir durumdur... sen o kişiye o fırsatı vermezsen, kime hava bascak?

0|0
    0|0
  • Memleket bunlardan kayniyo artik bişey düşünemiyorum bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...