Bu kızı napmalı...kaşarlardan normal insanlar kurtulamıyor bir türlü

benim sevgilimle kankam akraba oluyorlar kankamın bir kuzeni var biraz kaşarca bir şey aynı anda 4-5 kişiyi idare edebilen birisiymiş duyduğuma göre her neyse geçen gün facebookta kankam ve kuzeni benim fotoğraflarıma bakıyorlarmış kapak fotoğrafımda da sevgilimin resmi var sonra girmişler benim sevgilimin profiline ama kapak fotoğrafında benim resmim yok o kızda demiş ki sevgilim hakkında "zaten o kimseyle ciddi olarak sevgili olmaz baksana kapak fotoğrafında sevgilisinin resmi bile yok" demiş sonra kankamın sevgilisi de saçmalamayın o öyle birisi değil demiş..bunu bugün öğrendim sevgilime olan güvenim tam ama insan böyle bir şeyi duyunca kötü oluyor yarın sevgilime anlatacağım bu olayı ama arada kankam laf taşımış gibi olacak söylemezsem de çatlarım geri zekalı kız ne hakla böyle bir şey söyler bu durumu sevgilimle paylaşmam doğru mu sizce

Güncellemeler:
hayır kapak fotoğrafı yapmak sevgi ispatı mıdır nasıl bu kanıya varıyo ve sevgilim hakkında atıp tutuyo onu anlamıyorum ki ben

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• o kızı kazıgın ustune oturt

0|0
    0|0
  • sen o kıza naap bilyo musun?

0|0
    0|0
  • kıza uyarı ver seni internette ifşa ederim filan de istersen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben olsam derdim hiç duramam :) Benimde başımda öyle bir kız var dur bakalım ne yapsam onu düşünüyorum. Ve öyle insanlara sinir olurum sanane ilişkimden insanı bilmeden yargılıyorsun terbiyesiz önce kendi yaptıklarına baksın o.

0|0
    0|0
    • hayır insan bir acaba mı diyo yani ? kankamla sevgilisinin arasını da çok bozmaya kalkmış o oyüzden aldırış etmedim ama yani sinirim bozuldu kevaşe ya tövbe tövbe

• kızda facesinde ekli ondan habersiz silersem kızar diye bir şey de yapamıyorum söyleyeyim ilk işim engellemek olacak zaten arada sevgilimi dürtüp duruyo kaşar

• Aynen engellet hemen en mantıklısı bu

Yükleniyor...