Bir erkek ne zaman bir kadının değerini anlar?

Birini çok seversin, onun için bazı şeylerden vazgeçersin

Sonra hak etmediğin şeyler yaşarsın...bizi sevenlerin değerini kıymetini ne zaman anlıyoruz cidden?

Iki taraf içinde geçerli tabi bu soru

Hadi bakalım anlatın ne zaman ve ne şekilde anladınız? Pişmanlıklar duyuldu mu sonra?

Ne zaman değer biliriz?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Biz bildik de karşımızdakiler anlamadı

0|1
    0|0
  • kaybettiğinde olabilir ama ne gerek var

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman.

0|0
    0|0
  • Peşinden koşturup süründürdüğù zaman

0|0
    0|0
  • valla ben genelde kayebttıkten sonra bıldım hep deger

0|0
    0|0
    • Bunun farkına varabilen bile güzel. Gecte olsa sen anlamışsın. Darısı diğerlerine inşallah :)

• ben benımle oldugundada degerını bılırdım hep...gecelerın 3ünden öglen 12 lere kadar az beklemedım uzak memlekette bile ama ben ayrıldıktan sonrada deger bılırım kötulemem saygı duyarım...sadece ınsan ayrılınca özluyor ve degerını kıymetını daha cok anlıyor

Kızlar Ne Diyor 5

• En çok alt kademe bir tecrübe yaşarsalar bilirler. Yani birinden şijkayet ederken daha beterine düştüklerinde. O da, hayatın karşılarına ne çıkaracağına bağlı... Yani ne zaman değer bileceklerini asla tahmin edemezsin... Bol bol dua edersen Allah tez vakitte görmesini nasip eder belki ama belli olmaz, mahşere de kalabilir bu hesaplaşma :) bir de görse bile, gurur engeli var bilirsin. :) Yani kişi inatçının önde gideniyse , kendi doğruları varsa, tutturunca tutturuyorsa, ne dinlemeyi ne de anlamayı bilmiyorsa, hayatı boyunca karşısına çıkan her olaydan kendisini haklı çıkarmanın bir yolunu bulur. Bu tip insanlardan nefret ediyorum.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • seni kaybedince anlar anca

0|0
    0|0
    • İnşallah:)) tabi hepimiz icin geçerli :)

• kaybedince kesinlikle anlıyorlar net!

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...