Kararsızlığıma nasıl çözüm bulurum?

bir şeye karar veriyorum ve hayatımı etkilicek bir konu ama sonra o kararı alırsam yapabilirmiyim kaygısı endişesi zorlanırım oluyor bunu nasıl başarıcam

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• neymiş o konu söyle bizde sana söyleyelim

0|0
    0|0
    • servisten çıkmak istiyorum lise hayatımda 3 senedir servisle gidiyorum bu3.senem seneye zaten ygsye hazırlanıcam mecbur bırakıcam çünkü dersane olacak bu senede servisten sıkıldım artık sınıfımdan iki kişi benim oturdğum yerde oturuyo onlar okula otobüsle geliyolar çıkarsam bende onlarla gelicem çıkmak istiyorum çünkü servis sıkıcı geliyo artık tam karar veriyorum acaba yapabilirmiyim kaygısı başlıyo çünkü hiç okula otobüsle gitmedim sabahları arabayla gidicem dayımın dönüş otobüs olacak

• biz yürüyerek gittik anasını satım az insanların içine kaynaş ne öyle servis falan

• birde okula tek otobüs var m.köyden istinyeye , arkadaşlarım tanıdıklarım bana çık diyolar çünkü seneye ygs ye hazırlanıcam hep ders olucak dışarı ortamda olamayacağım bu sene hayata atıl diyolar ve bu gune kadar lise hayatım evden servis okul okul ev servis arasında servistede tek 11.sınıf benim gerisi 9-10 ve 5.sıınıf çok sıkıcı tamam çıkıcam diyorum rahatlıyorum sonra ya yapamazsam alışamazsam oluyor?

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendine güven sorunu var sanırım.. Biraz cesaretli olmakla alakalı.. Hayatta hata yapmaktan korkarsan başırısız ve mutsuz olursun.. İstediklerînden ve hedeflerineden şaşmamalısn.. Hatalar tecrübe kazandırır. Seni sevenler hatalarında seveceklerdir :) korkma

0|0
    0|0
    • birde aldığım kararda ya pişman olursam ya zorlanırsam oluyor bunu yenmek istiyorum

• al be yaw nolcak battı balık yan gider..

0|0
    0|0
  • Endişe duyma gereksiz yere kararsız da kalmazsın.

0|0
    0|0
  • Sonucu Denemeden Bilemezsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...