Saçını yeni boyatan kadınların yersiz özgüvenin,n sebepleri nelerdir?

eşeği boyayınca zebra olmaz her saçını boyayan kızda güzel olmaz...

0|0
21|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Sacımı yeni boyattım, ozguvenimi kaybettim :'(

0|1
    0|0
    • her zamn basarılı olmuyor. sacın ve tenın arasında cekım elektrıklenme olmadı galıba ... uyumu yakalayamamıslar

• Nolacak senin bu kadınlara olan öfken :)

0|2
    0|1
  • Farklılık kadını canlandırır.

Cilve ya da ateş her ne mevcutsa onu uyandırır.

Gözleri daha sıcak bakar bir kere :)

0|1
    0|0
  • dip boyam geldi saçımın rengi aktı pazara boyatıcam ama özgüvenim hala tavan maşşallah .. :)

0|1
    0|0
  • Saçimi sariya boyatiyorum ama ozguvenim herdaim var sadece yeni boyattigimda degil.

Dipnot:beyaz tenliyim ama esmerler icin bu dediginde haklısın . Bence gic biyatmasinlar esmerligi kabul etsinler sonuçta sarışın bomba diye bişey var ama esmer güzeli diye biseyde var kızlar

0|0
    0|0
  • buda qapaqqq olsun ^,^

0|1
    0|0
  • Soruyu okurken telefon suratıma düştü.. Bu iki oldu ama ya yeter

Sarışın olmak icin kıcını yırtan kara meleklerin kafasını yasamak istiyorum.

0|1
    0|0
  • Ama güzel oldu diye pohpohlayıp atıyor kuaför sokağa.

0|1
    0|0
  • Bana hiç olmadı daha yeni yeni boyuyorum o da kendi rengine yakın bir ton ondan mı acaba :)

0|1
    0|0
  • Kesinlikle.

0|1
    0|0
  • işin gücün pok atmak :P

1|1
    0|0
  • Kız milleti işte asdfgh

0|1
    0|0
  • Nihayetin de insan evladı..!

Çok acımasızsın O_O

0|1
    0|1
  • Yo bence gayet değiştiriyor bir bayanı :) Ama çingene gibi olanı da yok değil

0|1
    0|0
  • Bakınnnn güzeliğimeeee ışıl ışıl pırıl pırılım :))))

0|1
    0|0
  • kadınlar kendilerinde yaptıkları bütün depişimlerde sevinirler ve özgüvenleri artar saçlarını kestirseler kaşlarını aldırsalar dai bu böyledir

şahsen ilk 17 yaşımdaydım ve saçlarımı sarıya boyatmıştım o kuaförden çıkış anımı unutmuyorum sanki dünya starı olmuştum öyle çok beğenmiştim kendimi

eehh üstüne bir de birüsürü iltifat alınca benim ego o an oldu tavan :)

0|0
    0|0
  • Alt yapı önemli tabii .

0|1
    0|0
  • Sanane kardeşim bırak boyasınlar :D

0|0
    0|0
  • bence haklısın bide saçlarını sarıya boyuyolar kaşları siyah bildiğin orspu kezban .s

0|0
    0|0
  • Kızlar kendine yakıştığını düşündüğü için boyamış olabilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ileri yaşlarda yeni görünüm ile gelen gençlik hissi. genç yaşlarda akıllardaki kimliğe bürünmenin verdiği haz.

0|1
    0|0
  • Sadece kızlar için geçerli bir durum değil her insan değişiklik yaptığı zaman dış görünüşünde olsun veya duygularında olsun belirli bir özgüven patlaması yaşar.

0|1
    0|0
  • Neden saçlarını oldukları gibi kabullenmiyolar ki anlamıyorum :) Beyaz tenliye sarı saç, esmere siyah saç, kumrala da kahverengi saç vermişler işte piyasaya sürerken :D En makbulü, yakışanı bu bence. Esmer birinde sapsarı saç görünce bir garip hissediyorum :) Paranormal varlık gibi geziyolar etrafta...

0|1
    0|0
  • Dağılın link

0|1
    0|0
  • Değişim iyidir

0|1
    0|0
  • Tanıdık olanlara ya da sevgiliye farketmemiş gibi davranıp, çileden çıkışını ve özgüveninin sıfıra inmesini izlemenin keyfine diyecek yok:)

0|1
    0|0
  • Kendilerini bi' farklı hissediyorlar o yüzden sanırım.

0|1
    0|0
  • Kaportacı Nejdet abinin boyalı kızlara yorumu: ''Boya varsa kesin darbe almıştır.''

0|1
    0|0
  • kendılerını star gıbı hıssedıyolar degısımle bırlıkte . bı de bu trıp gozluk takanlarda oluyor.. bırbırlerıne cok benzetıyorum o ınsanların pıskolojısını

1|0
    0|0
    • uzun zamandır kullandıgım rengin degisiminden olsa gerek..

• neden bıseyler degıstırınce cok guzel bı aqura yakalamıs hıssedıyorkı ... bence kuafor gazla yolluyor cok guzel oldun canım dıye .sımdı begenmezsse basıma belayı alamyayım dıye gazlıyor

• Doğrusun Rüzgarın oğlu :)

0|1
    0|0
  • kızıla boyayanlara lafım yok :P diğerleri mal asdfghghj :DD

0|1
    1|0
Yükleniyor...