Kaynanayla oturmamamak için sebep arıyorum, sizce ne olabilir?

evlenicem ama evlenecegim adamı ayrı ev konusunda ikna edemiyorum illa çalışan bayan mı olmak lazım ev ayrı olsun

arkadaşlar bana bir akıl verin kaynanayla oturmama sebebim olsun

sizce ne yapim

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• zorla oturtuyosa evlenme..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• söyle oturamam de eşimle baş başa olmak isterim de

0|0
    0|0
  • Her gün ringe çıkın.

1|0
    0|0
  • kuzenin evlendi evde kıyamet kopuyo

0|0
    0|0
  • Aslında kaynanası ile yaşayanlar mutlu ilk başlarda sıkıntılı olur çünkü evin içinde olacağın için ama belli bir zaman sonra eğer o da iyi birisi ise alışacaksın belkide daha iyi diyeceksin

0|0
    0|0
  • Sebebe ihtiyacın yok çık karşısına konuş.

0|0
    0|0
  • evlenmekten vaz gec

0|0
    0|0
  • Kaynananayla oturmamamak için bir sebebebep yok şu anda sanırım.

0|0
    0|0
  • Belki de kaynanan seninle oturmamak için sebeb arıyordur ?

0|0
    0|0
  • kocana mutfakta banyoda seks yapalim diyebilirsin.

yada gece fazla inle kaynana kaçsin

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Evlendikten sonra dur simdik olmaz annemler duyar aman bir dur gelirler simdik deyip durursan kendisi cikmak ister heralde :). Ev ev üstüne olmaz sevmediginle alakali olmadigini ama asla kendi ailenizi kendi kararlarinizi veremecenizi anlat en seker kayinvalide bile benim kalkdigim zaman kalkinsin hazir olsun ister gibi. Zor iki taraf icin. Kayinvalide ler niye istiyorki

0|0
    0|0
  • sebebi neymiş

0|0
    0|0
  • Bu evlenmemek için bir sebep zaten.

1|0
    0|0
  • bizim yan komşunun oğluda kürt bir kızla evlendi kız 22 yaşında çocuğun annesiyle beraber yaşadılar kaynanasını dövüyordu o*uu diyordu küfür ediyordu demediğini bırakmadı sonra kaynanası evden ayrıldı başka eve yerleşti kaynanasının evide bunlara kaldı ama kavga ediyorlar sürekli bnce aynı evde oturacaksanız evlenme kavga dövüş olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...