Sınavda kız hep bana bakıyormuş.!! Ayrıntılara geçelim...

Arkadaşlar bu gün 9'da dershanede sınav vardı.Sınav başladıktan 2-5 dk sonra girmiştim.bizim sınıftaki bir çocuk vardı onun önüne oturdum. başladım çözmeye.. neyse sınavın sonlarına doğru arkamdan silgi istedi birisi silgiyi verdim dönerken kızın bana baktığını farkettim. göz göze geldik. hani sevgilinizden mesaj alıp tatlı bir gülüş atarız ya etrafa.. heh.! aynen öyle tatlı tatlı bakıyordu. :D bana baktığını gördükten sonra sınavdan koptum bende arada kıza bakıyordum çaktırmadan.. 3-4 kere göz göze geldik.

Neyse sınav bitti.. ben çıktım kız orada oturuyordu. benim yanına gitmemi bekliyordu heralde,sınıftan çıkıp aşağıdan A-B kitapçıkarının cevap anahtarlarını aldım.çünkü kızın hangi grup olduğunu bilmiyordum. sınıfa girdim kız yoktu ama çantası oradaydı. sınıfta 4-3 kişi vardı. biraz bekledim kız geldi.. :))

Kız sınıfa girince hafif tebessüm etti :) ve geçip yerine oturdu. Ben yanına gidip fazla cevap anahtarım var birlikte bakalım mı dedim :D

kız olur dedi.. cevaplara bakarken baya sohbet ettik. sınıfını,ismini,telefonunu felan öğrendim.akşama doğruda kızı evine bıraktım.

Fakat kızdan hoşlandığımı söylesem mi bilemiyorum. Derslerimi etkiler diye korkuyorum. Şu an Arkadaşız zaten sizce bunu ilerletmelimiyim.?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• belki kopya çekmek için bakıyordur :) işin şakasını bırakırsak arkadaş takılırsanız arkadaş kalma ihtimaliniz var

0|2
    0|0
    • olabilir :) şuan için arkadaşız fakat kız teklif bekliyor.her halinden belli. ne yapmalıyım sence?

• sence ne yapmalısın :D git teklif et seninle başarı basamaklarını tırmanmak istiyorum falan de :Dd

• tamamdır.! kızı biraz daha tanıyayım, salı veya çarşamba günü söyleyeceğim. Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Ortaya dökülmüş her şey zaten. Senin ondan, onun senden hoşlandığı belli. Kızı evine bırakıp telefon numarasını alacak kadar ilerletmişsen işi..

Eh! ..

0|2
    0|0
  • ulan film gibi hikaye

0|1
    0|0
    • Harbiden ya..ama bu farklı bir şey eski ilişkilerimde hiç böyle hissetmemiştim. Bu süper bir şey :)

ya kız zaten teklif etmemi bekliyor ama Üniv. hazırlandığım için korkuyorum, derslerimi etkiler diye..

Yükleniyor...