Real madrid pirinç getirene galatasaray maçı bileti veriyormuş sebebi ne olabilirki

Pirinç getir bileti götür kampanyasını duyan varmı?

Güncellemeler:
Burada espri aramayın gerçek miş bu olay

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• haa ben cozdum olayı ; şimdi bu maç ispanyada değilmi ; ispanyada kriz nedenıyle pirinç çok pahalı ; Türkiyedede ucuz halıyle pirinç burda kırız yok hemde bız daha ucuza ithal ediyoruz. Diyelim ki Türkiyeden vizesi pasaportu olan biri atladı ucağa gs maçı ıcın madrite gitti. Gel gs lı kardeş diyor işte 1 kucuk çuval pırınce maç bıletını verelım mantık bu ama koca real madrıd o pirinçle futbolculara yemek mı yapacak tabiki bunu kulup deıl kulup derneklerı yanı taraftarlar yapıyordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence gerçekten çok düşünceli bir davranış o pirinçti makarnaydı hep ihtiyaç sahiplerine gidecek takdir ettim

0|0
    0|0
  • Duymadım da biraz daha bilgi verseydin

0|0
    0|0
  • senden başka kimse duyan kimse yok uydurma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• pirinç bereket demektir.bol gol bol pirinç :)

0|0
    0|0
  • sosyal sorumluluk projesi bu ispanyadaki ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere toplanacak bu ürünler

Real Madrid te Mancini gibi bu maçtan gelecek hasılatı yok saymış

0|0
    0|0
  • bilmediğim bir muhabbet anlamadım soruyu haliyle

0|0
    0|0
  • Amacın dolaylı yoldan Galatasarayla dalga geçmekse boşuna uğraşmışsın bu bir yardım kampanyasıdır

0|0
    0|0
    • Dalga konusunu biraz daha açarmısın real madridin yaptığı kampanyayla ne alakası var

• Hazımsızlıktan bunlar hep.

Şike yapmayıp takım olabilseydiniz belki siz de giderdiniz.

0|0
    0|0
  • Bence şimdiden Türkiye^deki diğer takım taraftarları önümüzdeki hafta dizilerde ki yayın akışına bakmışlardır :)

0|0
    0|0
  • Pirinç diye vurgulamışsın. Ama hertürlü gıda vb yardım malzemesi. İhtiyaç sahiplerine dağıtılacak

0|0
    0|0
  • Şu gülenleri bir engelleyeyim.

1|0
    0|1
  • inandırıcı gelmedi

0|0
    0|0
  • yani adamlar gs maçında stadı doldurmak için böyle yapmışlar,yoksa gs maçına niye gitsinler vasat bir takımla oynayacaklar.

0|0
    0|2
  • "Real Madrid, 5 kilo yağ, pirinç ve şeker gibi temel gıda maddesi getiren 2 bin taraftarına G.Saray maçı biletini bedava verecek. Toplanan 10 ton gıda yardıma muhtaç İspanyol ailelerine bağışlanacak."

0|0
    0|0
  • fakırlere yardım amaçlı bır proje

0|0
    0|0
  • duymadım :)

0|0
    0|0
  • Ben esesliyim ama çok çabuk unuttunuz avrupa daki mazinizi.

0|0
    1|0
  • valla espırıyı anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...