Sevgiliniz mesajlarınıza geç cevap verirse ne yaparsınız?

sevgiliniz mesajlarınıza geç cevap verirse ne yaparsınız?

olmayanlarda oldu diyelim

0|0
17|34

En İyi Kız Görüşü

• benim eski sevgilim bütün mesajlarıma 10 dk da bir cevap verirdi o kadar geç cevap verirdi düşün

sinirden köpürürüdüm kavga etmeyeceğim varsa bile kavga ediyordum bu yüzden gıcık bir durum resmen bir adım geri gidiyordum bu yüzden soğuyordum ondan

sebebi de kendisi web tasarımcıydı ve sürekli işlerim var işlerim var diyip duruyordu

meğer adam beni sevmiyormuş da haberim yokmuş

1|0
    0|0
    • bende nasıl uyuz olurum anlatamam eski sevgilim bırak 10 dakikayı 1 saat sonra cevap verirdi

• sevipte cevap veremeyende var lütfen milletin aklını karıştırmayın sevmiyor diye :)

• milletin aklını karıştırdığımız yok kendi açımdan söyledim benimkide zaten yoğunum o yüzden diyordu eyvallah diyordum ama sonra dan yamuğunu gördüm belkide o zaman da karıyla kızla konuşuyordu ne biliyorum diyorum

Erkekler Ne Diyor 34

• Hastamısınız arkadaş, işsizmisiniz anlamıyorum (konuyu açan arkadaşa demiyorum bunları), azıcık 10 dakika, 20 dakika geç yazdı diye ver yansın yapanlar var. Siz bütün gün evde oturup mesaj mı bekliyorsunuz anlamıyorum ki herkesin işi var gücü var, daha dün eve saat 12 de girdim, 6 da çıktım gidip sunum yaptım, sonra Tiyatro, özel ders vermeye git vs derken telefonuma falan bakamadım. Az anlayışlı olun.

1|0
    0|0
  • Arada oluyo hiçbirşey yapmıyorum mesaj aldıktan sonra meşgulmüydün diye soruyorum meşgulsen işlerini halledip dön diyorum...sıkboğaz etmemek lazım hem mesaj gelmeyince üst üste mesaj atılmasını sevmiyorum insanın bazen işi olur nasıl olsa dönecektir...

1|0
    0|0
  • Hiç bir zaman gelen mesaja hemen karşılık vermem. 5-10 dk geç atarım. karşılığının geç geldiğini düşünüyorsamda 3-5 saat geç atarım bu sürede en az 3 mesaj gelmezse. hiç siklemem araması gerekir.

1|0
    0|0
  • napalım derim veriyor en azında ya hiç vermese

1|0
    0|0
  • Kizlar biz erkekleri az rahat birakin yav.Nedir oyls surekli mesajlasmak hic sevmedigim bir is ozlediysen ara konus gunde 1-2 ama surekli de mesajlasilmaz ki ne o oyle..Bir de gec mesaj atinca trip atmiyor musunuz direk terk ediyorum bu durumda ona gore.

1|0
    0|0
  • kafasını dağlara taşlara vurasım geliyodu önceden :D şimdi öyle bir derdim oyk :D

1|0
    0|0
  • sabretmek lazım

1|0
    0|0
  • Normal karşılarım, pek mesaj da atmam. Ulaşamadığımda atarım sadece.

1|0
    0|0
  • cok kızarımmm

1|0
    0|0
  • nolmuş sanki belki işi var belki bişeyle meşgul ne yapcanız ayrılırdım ben hadi ayrıl eskiler nasıl yapıodu mektupla mektup gelinceye kadar neler çekiolardı belkide allah aşkna bokunu çıkartmayın şu olayın artık

1|0
    0|0
  • Aşkı sevgiyi mesajların çabuk gelmesiyle bagdasdiran tek milletiz :) isi vardir yogundur insanlari anlamak lazim biraz

1|0
    0|0
  • zaten mesajlaşmaktan hoşlanan bir insan değilim. bir de mesajlarıma lütfediyormuş gibi geç geç ya da kısa kısa cevap verirse , olay çıkartırım ^^ çok bekler bir daha mesaj ...

1|0
    0|0
  • Hiç sormam bile neden diye , bende geç yazarım bir süre hala devam ediyorsa hiç cevap vermem.

1|0
    0|0
  • ben daha geç cevap veririm. altta kalanın canı çıksın.

1|0
    0|0
  • vururum bacağından felan yani

1|0
    0|0
  • muhtelemelen başkasıyla yazışıyordur önceden sana hemen cevap veriyosa şimdi vermiyosa tavır almıştır ya da baskalarına senden daha çok önemsemeye baslamıştır tahminim :)

1|0
    0|0
  • devamlı yaptığı birşeyse ve alışkanlık haline getirmişse bu huyundan vazgeçmesini isterim sabrederim bir yere kadar

1|0
    0|0
  • onu daha çok severim zira pes atarken zırt pırt mesajj atıp gollük ataklarımı kesen bir hatunu kim isterki

1|0
    0|0
  • Cool sevgili asdasd

1|0
    0|0
  • Ben hıc cevap vermem cunku mesajlasmak ıgrenc berbat bısey cok sıkıcı

1|0
    0|0
  • vardır bir işi derim.

işi gücü yok bir ben yokum nihayetinde hayatında

2|0
    0|0
    • ne kadar iyi niyetlisin belki başkalarıyla yazışıyor olamaz mı :)

• senin bencil düşüncelerin çok çocukça

ayrıca istediği kişi ile yazışabilir.

ben güveniyorum nihayetinde. herkes kendisine yakışanı yapar :D

• İvitttt aşkoooM :-*

• hayatım boyunca kimseye 5 den fazla üst üstte sms atmadım attıklarım da arkadaştır sevgili değil..

1|0
    0|0
  • Yeni tanıştığım biri oldu, bırak geç mesajı hiç mesaj atmayı düşünmüyorum ben.

1|0
    0|0
  • Belki hızlı yazamıyordur ya da başkalarıyla da yazışabilir olur mu olur yani :)

1|0
    0|0
  • oyyyy aşkımmmm uyuyamı kalmış diye bir daha mesaj atarım :d romantik :O

1|0
    0|0
  • ne gibi mesajlara ?

1|0
    0|0
  • nedenini sorarım

1|0
    0|0
  • neden gec yazdığını sorarım? neden gec yazdığını bilmeden onu suclamam

1|0
    0|0
  • rahatsız etmem işi var derim

1|0
    0|0
  • Haklı bir gerekçesi olmalı bunu yapmabilmesi için . Yoksa birde uyarırım , ikide uyarırırım , üçte yol veririm.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 16

• Bende geç atarım gıcıklık değil mi :D

1|1
    0|0
  • İşi var, müsait değil, canı yazmak istemiyor vs...

bunun için trip atsam adam balkondan atar beni :D

1|0
    0|0
  • nedenini falan sormadan kıyameti koparırım :)

2|0
    0|0
  • Azcık geç cevap verirse bişi demem. işi vardır diye düşünürüm..

Ama saatler olur da cevap vermezse bu sefer merak ederim. Bişey mi oldu diye...

0|0
    0|0
  • Neler düşünürdüm neler asdgh

Ama O'na çaktırmazdım , gayet anlayışlı davranırdım ..

1|0
    1|0
  • mesajlarına bikaç saat sonra cevap verirrm ^^

1|0
    0|0
  • aynısı bende ona yaparım.ılgım azalır gıt gıde uzaklasırım galıba

1|0
    0|0
    • evet bende zamanında yaptım ona o da bana niye geç yazıyorsun diyordu :)

• sevgilim yokki :) olsa çok kızarım

1|0
    0|0
  • nedenini sorarım ona göre devam ederim konuşmaya

0|0
    0|0
  • İşi vardır.

0|0
    0|0
  • hiçbişe kendi bilir:)

0|0
    0|0
  • napıyon lan sen diye mesaj atarım baktım cevap yok açana kadar deli gibi ararım :D

0|0
    0|0
  • yüzlerce kez kavga ettim ve sonunda artık daha hızlı :P

1|0
    0|0
  • Hani sevgili?Hani nerede? :))

0|0
    0|0
  • Abartırsa önce uyarırım sonra biter

0|0
    0|0
  • nys sn msglsn glb.