Gergi (Germe) tavan yapımı

Odama Beşiktaş amblemli gergi tavan istiyorum. Bikaç yerden fiyat alıcam ama muhtemelen pahalı bir uygulama olduğu için yaptırmaktan ziyade kendim yapmak istiyorum. Bilgisi olan var mı bu konuda acaba?

Güncellemeler:
4 m2 için verilen fiyat 3450 :)))
2x2 ölçülernde 15 cm derinliğinde düşünürsek aydınlatma sistemide LG marka dizgi led yapılmak suretiyle 1250 tl aldığım son fiyat.

İlk fiyat Ankara'dan 2. Fiyat İstanbul'dan. Nasıl bu kadar fark olur ki?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• İşşallah gece üstüne yıkılır -.-

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. fenerlisin galiba :)

• İçimden geldi

• Kesinlikle Facebook Hayal Penceresi Ev Dekorasyon sayfasını incelemenizi öneririm. Çocuk odası yatak odası mutfak salon antre banyo oturma odası balkon ve istediğiniz heryerde kullanbileceğiiniz gergi avizeler var gergi tavanın yarattığı inşaat işçiliğini yaratmaz ve montajı sadece 10dk sürüyor fiyatlarda gayet uygun 250tl den başlayan fiyatları var ben balkonuma da yaptırdım ve cok kullanışlı

Erkekler Ne Diyor 7

• bu ustalık ve ekipman gerekli olan bir iş.tek başına yapman imkansız.tavana led döşemek gergi aparatlarını monte etmek ki bunlar kolay kısmı birde gerdirme olayı var ısıtıcıyla yapılan kısım fazla ısıtırsan yakarsın az ısıtırsan geremezsin. anlıcağın zor iş 2.000 tl civarlarında yapıyorlar.odanın büyüklüğü önemli tabi.

0|0
    0|0
  • fener yaptır bedava olur :)

0|0
    0|0
    • tabi bedava olur hatta üste para vermeliler bana odamı kirlettikleri için :)

• Fenerbahçe yaptırsaydın yardım ederdim .P

0|0
    0|0
  • Bu isi yapan ilk basta barissol gergi tavan yaparken şu an cok fazla rakip var.Suan o 4 m2 alani 750 TL den baslayan fiyatlarla yaptirabilirsin.Ama Barisol tavan diger ucuz urunlere gore %30 daha pahali ama omurluk.

0|0
    0|0
  • Yok artik.

Ben vaz gectim:)

0|0
    0|0
    • Bu daha insalcilmis:)

• Merhaba gergi tavan uygulamasının dışında artık gergi avizeler trend olmakta hem daha uygun hemde aynı işlevi görmesi açısından daha çok tercih edilmeye başlandı. Facebook Hayal Penceresi Ev Dekorasyon sayfasını inceleyebilirseniz 250tlden başlayan fiyatlarla.. ben aldım kullanıyorum ve gören herkes bayılıyo :)

• Fiyat alirsaniz odanizin mkaresini ve fiyati guncelleme ile paylasirmisiniz?

0|0
    0|0
  • Niş deniyor. Parkecilerden ya da duvar kağıdı yapanlardan fiyat alabilirsin. Çok aşırı pahalı değil. Ben de kendi odama yaptıracaktım, düğün salonu gibi olmasın diye vazgeçtim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...