Narlıdere Çavuş Eğitim Taburu İzmir

Çavuş eğitim taburu-İzmirden hepinize saygılar sevgiler selamlar millet. Özel izinle çıkmış olduğum bu çarşı iznin de sizleri görmek beni sevindirdi.

Törenime gelmezsin çok pis darılırım haa. Bu güne bu gün karşınızda iki prpırlık çavuş var karşınızda. Yani olacam inşallah. En azından çavuş olma yolunda ilerliyorum. :) Küçümsemeyin nan!

O kadar da dedim ben yokken bana yazın diye. ama hiç kimse bişey yazmamış. niyeeağ! sevmiyomusunuz nan beni? :))

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• gelirsem deli dersin, çılgın dersin. aa şimdi de diyorsun zaten. bak bir şey değişmiyor.

30 kasımda vizelerim başlıyor cancağızım. yoksa biliyorsun beni.

0|1
    0|0
    • Rabbim zihin açıklığı versin sana. Gelme tabi. Kız başına ne işin var yollarda. Döverim bak :)

• Izmir de askerlik yapanları hep şanslı bulmuşumdur :)

0|1
    0|0
  • askere mi gittin sen :))

Allah hayrlı teskereler versin..

0|1
    0|0
  • Hayırlı teskereler :):)

0|1
    0|0
  • Tanimıyorum ki :)

0|1
    0|0
    • Hıh, gelme zaten. İstemiyom. Ben yalnız tek başıma yemin töreni yapayım o zaman. Sonra bir köşeye çekilir oflar pufflarım! :))

• Hayırlı teskerelr :)

• allah razı olsun.

Erkekler Ne Diyor 4

• İzmirimize hoş geldin kardeşim fırsat buldukça bol bol gez bu şehri. Seveceğine eminim.

0|1
    0|0
    • Konak-narlıdere arasında mekik dokuyoruz işte. Kemeraltı filan. :)

• Tilki selime selam soyle:)

0|1
    0|0
  • Kaça kaçsın?

0|0
    0|0
  • şimdi çavuşlar için askerde söylenen çok güzel bir laf geldi aklıma ama söylemiycem askerliğe küsersin sonra sana şimdiden hayırlı tezkereler kardeşim :)

0|0
    0|0
    • neymiş söyle, çok merak ettim. :)

• kazasız belasız bitir kardeşim hayırlı teskereler

• allah razı olsun.

Yükleniyor...