Gençler, gerçekten bu kadar kör müsünüz?

KS üyelerindeki gençlere bakıyorum Kız-Erkek soruların %60 Benden hoşlanıyor mu, beni seviyor mu, beni beğeniyor mu, erkekler hoşlandığını nasıl belli eder, kızlar hoşlandığını nasıl belli eder... vs Gerçekten karşınızdakinin size karşı hislerini anlamayacak kadar körmüsünüz yoksa sırf sormak için mi soruyorsunuz

Güncellemeler:
Soruma verdiğiniz yorumlardan dolayı teşekkür ederim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• 2 senedir bu sitedeyim öyle 1 tane bile sorum olmadı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kesinlikle sana katılıyorum mükemmel bir soru bende bunu anlamıyorum tamam ayrılık soruları ya da fikir sruları okeyde hoslanıyormu seviyyormu nerden bilelim biz ...!

0|1
    0|0
  • Bİr bakıma haklısın ama artık insanların duygularını anlamak gerçekten kolay değil

0|1
    0|0
    • Bana göre tam tersi artık içlerde saklı olması gereken özeller artık ayan beyan ortaya çıkmış durumda eskiden bayanlar naz yaparken artık kızlar bile çıkma teklifi hatta evlenme teklifi eder hale geldi. Bu durumda duyguların belli olmaması diye bir şeyin olmadığını görüyorum

• Ben duyguların saklıdan dile gün yüzüne çıkmasından bahsetmek için o yorumu yazdım çoğu insan karşıdakine belli ediyor en basit örneği yolda giderken birinden hoşlansan ne yaparsın bakarsın utandığından gözlerini kaçırsan da bakarsın karşıdakinin bunu anlaması gerekirken direk soruyor bana niye baktı diye bunu anlamamak bu kadar zor mu?

• İşte bazen sen bakıyosun o bakıyo ama sonuç değişmiyo keşke söylense keşke gün yüzüne çıksa :)

• aşk bu başka bişeye benzemez =)

0|1
    0|0
  • laf olsun die soruyorlar^^

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sorularım her daim sıradışıdır. Buradaki gençleri düşünceye sevk etmektir. Ama nedense bu sorularım yüzünden üyeliğimi siliyorlar hep. Kapıdan kovuyorlar bacadan giriyorum her defasında.

0|1
    0|0
  • Burada takılanların büyük çoğunluğu ergenler anlamıyor öyle şeylerden hep sıkıcı aşk meşk muhabbetleri okuma boş ver çok saçma oluyor o sorular

0|1
    0|0
  • Tespit güzel ama herkesin yine de fikrini almak istiyorlardır. İnsanlar ve mimiklerini çözmek o kadar kolay olmayabiliyor.

0|1
    0|0
    • Bir insan sadece bakışlarıyla bile çok rahat beğenip beğenmediğini belli ederken bile, beden dilini konuşma şeklini söylemiyorum. Anlamamak ve başkasına danışmak aptallığını ilan etmektir

• İşte meselenin bir kısmını anlamışsın ama diğer tarafını değil... "Acaba benden hoşlanıyor mu?" diye sorduğumuz kişi belki çok saf veya kötü niyetli de olabilir. Sana canım, tatlım deyip sen ona açıldığında "saçmalama!" diyen de çıkıyor. Her insan aynı değil, yapma bunu.

• abi yaşları küçük anlayamıyorlar :)

0|1
    0|0
  • Asosyallikten oluyo bunlar üstad

0|1
    0|0
    • Katılıyorum diyeceğimde bu soruyu soranlar okul sonrası çevresi olmayanlar değil çoğunlukla okulda okuyan ortam içerisinde olan tipler :)

• Sende haklısın.Ama bunlar aslında ortam içerisinde görünen,baskı altında kalan nası desem ezik tipler(aşağılamak için söylemiyorum).Adam 25 yaşına gelmiş mesela,hiç sevgilisi olmamış.E şimdi ben ilk sevgilimi 12 yaşında edindim.Adam benim 12 yaşında düşündüklerimi,25 yaşında düşünüyo acaba seviyomu,bişey desem tersler mi vs.

• bana geri döner mi ? var onu unuttun :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...