Ronaldinho mu Pirlo mu?

Son günlerde Beşiktaş ile adı anılan bu futbolculardan hangisinin gelmesini istersiniz? Beşiktaşlı olmasanız bile bu futbolculardan hangisini ülkemizde görmek istersiniz?

• Ronaldinho
    40% (2)70% (16)64% (18)Oy Ver
  • Pirlo
    20% (1)17% (4)18% (5)Oy Ver
  • İkiside gelmesin
    20% (1)9% (2)11% (3)Oy Ver
  • İkiside gelsin üstünede Q7 gelsin olmuşken İbrahimoviç gelsin tam olsun :))
    20% (1)4% (1)7% (2)Oy Ver
  • Piston düştü :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|28

En İyi Erkek Görüşü

• İkiside aynı ayar oyuncular ama ronaldihnyoyu reklam acısından bjk de gormeyı tercıh ederdim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• İkisi de efsane ..

Çok sevdiğim , hayranlıklan izlediğim futbolcular ..

Gelsin de hangisi olduğu fark etmez ..

Not ; Beşiktaşlı değilim ..

0|1
    0|0
  • ronaldinho beşiktaş için daha iyi olabilir

0|1
    0|0
  • Ronaldinho gelse iyi olur çok da iyi güzel olur da önce bir sakatlığı geçsin ve çok uçmasın.

0|1
    0|0
  • ronaldinho dedim :D

0|0
    0|0
  • Pirlo savunma oyuncusu değil mi? Ve yaşı da var bayağı futbol için... İkisi alakasız mevkiilerde... Bence ihtiyaç hangi mevkiiye ise o alınsın... Ve alt yapıya daha çok önem versek sadece adı olan adamlar almayız...

0|0
    0|0
    • altyapı tabiki önemli.. ikisi gayet alakalı mevkilerde :) ronaldinho kanatlardada oynayabiliyor ekstra olarak..

• Ronaldinho gelebilir,ama sakat ve Beşiktaş'ın da peşini bıraktığını duydum

Pirlo transferiyle de ilgilenmediklerini söylemişlerdi tabi 2si de gelse yararı Beşiktaş'a

0|0
    0|1
  • ronaldinho ismi yeter

0|0
    0|0
  • Fark etmez .

0|0
    0|0
  • Pirlo

0|0
    0|0
  • Ronalirlo ya da Pirloldinho...

0|0
    0|0
  • Adamalar bal kaymağını yer zamanında bizede posası kalır..İşte böyle ağzımızın suyunu akıtarak gelsinmi gelirmi diye çenemizi yorarız...

Bizim futbolcular biraz daha fazla çalışsa ne oyuncular çıkar.Ama herkesin derdi transfer ücretimi alayımda EV-ARABA-GECE HAYATI-SEVGİLİLER...

Ronaldo nasıl Ronaldo oldu sanıyorsunuz.Adama antremandan 1 saat önce gelip çalışıp

Antreman sonrasıda 1 saat şut ve frikik çalışamaları yaparak bu günlere gelmiş.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 27

• Ronaldinho daha büyük ses getirir ama Pirlo nun vereceği katkıyı verirmi orası düşündürücü şunuda düşünmek lazım Ronaldinho 2-3 yıldır Avrupa futbolundan uzak Pirlo ise sürekli iyi takımlarda ve iyi liglerde oynuyor Pirlo Euro 2012 dede İniesta ile birlikte tunruvanın en iyi oyuncusuydu

1|0
    0|0
  • Ronaldinho

0|0
    0|0
  • kıçının kılları ağaran soluğu türkiyede alıyor. ikisininde canı cehenneme. onca genç yeteneklerimiz var onları oynatsınlar.

0|0
    0|1
  • Ronaldinho'nun en belirgin özelliği "kıvrak" olmasıy-dı; -dı- çünkü artık değil. Elbette Pirlo da yaşlanıyor, ama O hiç bir zaman hayal kırıklığına uğratmaz.

Ama, eğer, ikisi de gelebilecekse, ben yanlarına şunları da istiyorum;

Xavi-Iniesta (bu tek bir oyuncunun adı ve soyadı), Messi, Ribery ve Buffon. Mümkünse tabii...

0|0
    0|0
    • robbenle c.ronaldoda gelsin lahm sol beke ilaç olur e sağ beke dani alves zaten şart :))

• :) Robben'i unutmuşum, ben de sonradan farkettim

• ronaldinho gelmiş geçmiş en iyi futblcu. galatasaraylıyım ama o adamın türkiyede kimde oynarsa oynasın gelmesini istiyorum

0|1
    0|0
  • Gelmişken ikiside gelsin ikisinide izleriz

0|1
    0|0
  • İbrahim Üzülmez kardeşim bize Deli İbo lazım !

0|1
    0|0
  • Ne İbrahimovic lazım ne Ronaldinho

Q7 gelsin panpa özledik

0|1
    0|0
  • bu türklerdeki mantığa bak bile bile kazık yiyorlar yazık o paralara...

0|0
    0|1
  • Galatasaraylıyım ama beşiktaşı da severim...ben pirlo gelsin isterim sahada ne yaptığını bilen zeki ve sağlam bir oyuncu pirlo...

0|0
    0|0
  • 37 lik pirlo yakışır. Dsha gencliginin baharinda:))

0|1
    0|2
  • RonalDenyo

0|0
    0|1
  • Pirlo tabii ki

Ronaldinho eskisi gibi değil. Brezilya liginde şov yapmak kolaydır, oradaki kariyerinin gözleri boyamaması lazım

0|0
    0|0
    • türkiye ligi brezilyadan çok iyi değil. beşiktaş s.donetsk maçını izlediysen shaktarda oynayan 6 brezilyalının gerek bjk maçında gerek ukrayna liginde nasıl şov yaptıklarını görmüşsündür sanırım en iyi örnek bu..

• Türkiye ligi Brezilya liginden kat kat iyidir, Trabzonspor-Cruzeiro 100 kere oynasa çoğunu TS kazanır. GS-FB den bahsetmiyorum bile

S.Donetsk'te oynayan 6 Brezilyalının kapasitesi de o gevşek Brezilya liginden gelmiyor, Ukrayna liginin fizik güce dayalı oyunundan ve Lucescu gibi kaliteli teknik adamlardan kaynaklı

• ronaldinhoda kariyeri boyunca brezilyada oynamış değil sonuçta adam dünyanın en büyük kuluplerinde en büyük kupaları aldı kalitesini tartışmak bile hata.. hagi türkiyeye geldiğinde 31 yaşındaydı 36 yaşına kadar oynadı ronaldinho 33 yaşında ve türkiye liginin tozunu atar :)

• Ronaldinho

0|0
    0|0
  • ya Ronaldinho'yu karşılaştırdınız adamlara bakın :D

0|0
    0|0
  • ne yalan söyliyim ikisini de görmek isterim ama ronaldinho biraz daha ağır basıyor.

0|0
    0|0
  • fikret orman yaşlı diye istememiş pirlo'yu. 35 yaşında adamın beşiktaş'ta ne işi varmış aynısını rüştü için de söylemişti sonra gidip mcgregor'u aldı asdfghjklkjhg şaka bir yana pirlo'yu izlemek isterim stsl'de.

0|0
    0|0
  • Türkiye'yi bastonlu futbolcular için son vurgun yeri olmaktan çıkarmak lazım artık. Arkadaşları halı sahaya davet etmezken biz ülkemizde milyon liralar verip medet umuyoruz.

0|0
    0|0
  • ronaldinhonun her turlu gideri var.

0|0
    0|0
  • Ronaldinho tabikisi

0|0
    0|0
  • Ronaldinho ülkemize gelmeli..

0|0
    0|0
  • tabiki ronaldinyo hele o sitili yokmu müthiş abi adam