Yağmuru severmisiniz ?

Şu an da dışarıda yağmur yağıyor ve ben kendimi bildim bileli yağmuru sevmişimdir. siz severmisiniz ?

0|1
24|21

En İyi Kız Görüşü

• Araba sevgilin ya da eşin yanında slow bir müzik eşliğinde aheste aheste ilerliyorsan ya da açık alanda yi e sevdigiklerin yaninda tente altinda mehtabi izliyorsan ya da ellerin ceplerinde deniz kıyısında denizin hırçın dalgaları eşliğinde kulaklik kulağında yürüyüp bir yandab islaniyorsan çok seviyorum :)

0|1
    0|0
    • Zaten geriye çok az bişey kaldı :) Bu arada söylediklerinin hayalini kurmak bile hoş

• gerçi şimdiki yağmurlarda dışarısı asfalt oldugu için o koku sinmiyor :) yağmur yağdıktan sonra koşa koşa o toprağın oldugu yeri bulmak lazım :)

Kızlar Ne Diyor 23

• Sevmem ruh halim anında değişir.Karamsar durgun bir havaya girerim.Güneşe bayılırım ama.Bu yüzden hep günler günlük güneşlik olsun istiyorum.Yağmur ve kar yağsın ama barajlar dolsun diye :)

0|1
    0|0
    • Valla ben hiç baraj açısından bakmadım olaya :)

• gerçmişe dönersek şimdi ohooo :) illaki o zamanları yaşamak gerekmez :) bildiklerimden duyduklarımdan da yola çıkabilirim bak :)

• Senin sözüne istinaden örnek farz olmuştu ve evet artık kesilmez Allah razı olsun yapanlardan :)

• Hem-de-çokkk :)))

0|0
    0|0
  • Bende seviyorum... Hele yanında sevdiceğin varsa yağmurun altında onunla birlikte ıslanmak ne güzel olurdu :)

0|0
    0|0
    • Romantizmin doruğu zaten o :)

• :)) hissiyatlarım biraz yuksektir desem ukalalık olurmu ki ?

• Çok aşırı severim. Yağmur başladığında sırf ıslanmak için üşenmem dışarı çıkarım.

0|1
    0|0
    • Ben özellikle çıkmamda.. Dışarda yakalanırsam kendimi yağmurdan sakınmam :)

• çok severim...

0|0
    0|0
  • çokk severim yağmuru saatlerce yürüyebilirim ıslanayım sırılsıklam gene de umruma gelmez

hatta bazı geceler uyanırım cama şıkırşıkır çarpan yağmur damlacıklarını duyarım sevinçten uçarım nasıl güzel bir müzik gibi gelir onları dinleyerek uykuya dalmak tekrar muhteşem yaratmışsın herşeyi ALLAHIM diye düşünürüm

:)

0|0
    0|0
  • severim tabi , hayattır yağmur.

0|0
    0|0
  • yağmur demek su demek su demek hayat demek . nasıl sevilmesin.. :) ama yağmurda ıslanmayı seviyor musun diye sorarsan çiseli yağmurda evet. çok yağınca evde veya kapalı mekanda olup seyretmek daha keyif verici .. yağmurun sesi ruhu arındıran terapi gibi ..

0|0
    0|0
    • Yüksek derecede katılıyorum

• bayılırım bayılırım bayılırım... ıslanmak ruhumu arındırır sanki adeta.. sonucunda hastada olsam mutluluktur benim için YAĞMUR :))))

0|0
    0|0
  • yağmuru sseverim..ama uzuun ssüre yani 1 haft filan yağışlı olursa güneşi de özlerim.önce yağmur yağmalı arkasıneden güneş çıkmalı

0|0
    0|0
  • hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • çok güzeldi hava bu gün karanlıkta olsa öyle için için yağdı ki etrafı toprak ve su kokusu kapladı. aç pencereyi seyret :)

0|0
    0|0
  • aynen ne güzel yağıyo dimi :))))

0|0
    0|0
  • Oldukça çok severim hemde..

0|0
    0|0
  • nefret ederiim. saçım bozulur makyajım bozulur hoofff :D

0|0
    0|0
  • Evet özellikle yağmur altında dans etmeyi ve turlamayı :D

0|0
    0|0
  • yağmur yağmasın ama hava kapalı olsun tuhaf bir duygu yoğunluğu yaşıyorum kapalı havalarda

1|0
    0|0
  • geceleri çok severim yağmur sesini rüyanda duycan felan :D

0|0
    0|0
  • Evet çok severim belki yağmurlu günler doğmam buna sebeptir:)

0|0
    0|0
  • sevmiyorum ^^

0|0
    0|0
  • duruma bagli, soguk oldugunda sevmem.. ama geceleri severim o yagmur sesi güzel oluyor uyurken

0|0
    0|0
  • evet yağmura bayılırım ama ıslanmayı sevmem

0|0
    0|0
  • bende severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Evet ılık bahar yağmurlarında sırılsıklam dolaşmayı severim kışın soğuk yağmurda ise kahvem elimde huzurlu dakikalar geçirip çektiğim nefesin mutluluğunu yaşamayı...

0|1
    0|0
    • aynen çok fena huzur veriyor insana

• Şu an nobetteym arabada oturdum yagmur tavana yagiyor ve o cikan ses super:) bir ara uyumuşum arkadaş uyandirdi siteye girdm uykumu aciyir bu site.d

0|1
    0|0
  • Severim, oturur izlerim sesini görüntüsünü

0|1
    0|0
  • evet yağan yağmurda toprağın kokusunu içeme çekmeyi

0|0
    0|0
  • severim yağmuru.

0|0
    0|0
  • kahve içerken izlemek bir başka

0|1
    0|0
  • hacı severim aslında ama motorla bir yere gitmem gerek olduğu zamanlar hiç sevesim gelmiyo acayip sevimsiz bişey oluyo :D

0|0
    0|0
  • Ben de seviyorum yağmuru. İzmirdeyim ve şuan feci yağmur var. Deyim yerindeyse donuma kadar ıslandım.

0|0
    0|0
  • evet cok severim :)

0|0
    0|0
  • beraber ıslanabileceğim bir hatun olursa yanımda çok daha süper olur

0|0
    0|0
  • Çok severim..

link

0|0
    0|0
  • Bir Trabzonlu olarak yağmuru severim .. mesela bizim burada haftada 2 gün yağmur yağar biri 3gün diğeri 4 gün sürer ..)

0|0
    0|0
  • çok severim biraz önce yağmurda ıslanan arabamı bir güzel sildim tabi yağmur yağmaya devam ediyordu camurunu isini pisini aldım ama tabi su izi yine kalacak o ayrı

0|0
    0|0
  • evet benimkisi doğuştan bir sevgi eskiden rizede 1 ay boyunca kesilmeyen sürekli yağmurlar vardı ve yaz kış mont bot vs vs giysiler giyerdik :)

şimdi değişti havalar yağmuru arar olduk

0|0
    0|0
  • Yagmuru gorunce siir yazasim geliyor her daim.

0|0
    0|0
  • kesinlikle güzel bişey ama ben sevmem..

0|0
    0|0
  • Onun da beni sevip sevmediği önemli

0|0
    0|0
  • yağmuru çok severi tabi evdeysem dışardaysam pek sevemiyorum :)))

0|0
    0|0
  • Çok severim

0|0
    0|0
  • sisli cama gececeksin yakacaksin bir sigara hayallere dalacaksin bir bakacaksin hepsi yalan :)

0|0
    0|0
  • yağmuruda severim birde yer ıslanınca toprak kokar ya oda güzeldir

0|0
    0|0
Yükleniyor...