Mevlüt Erdinç ünlü bi futbolcu mudur?

Mevlüt Erdinç ünlü bi futbolcu mudur? Futbol düşkünleri sorumu cevaplayın lütfen :)

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sıradan diyenler Mevlüt'ün hayatta kaç tane maçını izlemişlerde sıradan diyorlar merak ettim.bilmediği konular hakkında biliyormuş gibi gözükmek için haybeye ahkam kesme huyu işte milletimizin.Mevlüt benim çok saygı duyduğum kaliteli bi forvettir. bundan birkaç sene önce fransa'da yılın futbolcusu seçilmiş daha ne kadar ünlü olacak.İlk fatih terim çağırmıştı milli takıma ve düzenli olarak her milli maç ilk 11'de oynatmaya başlamıştı ama nedense hiddink pek rağbet etmedi etmeyince de türkiye'de popülaritesi düştü.abdullah avcı yeniden milli takıma çağırmış.umarım milli takım mevlüd'ün yeteneklerinden maksimum düzeyde faydalanır

(Not:Soran niye kendini gizledin kim olduğunu biliyorum.ilk açıktan sormuştum :)

0|0
    0|0
    • :D Bilmem, Mevlut buralarda geziniyordur ya da bi yakini falan :D

• Evet pek ilgim yok :) Umut'uda ilk kez duydum... :) Yarin okuldaki erkeklere sorarim artik bilgilendiririm seni ama Mevlut'un bir çok haberini okudum dunden beri çok fazla basariliymis diye, simdi zaten benim yasadigim sehire transfer edilmis :)

• teşekkür ederim gerçi Umut'u mevlüt kadar biliceklerini zannetmem hem mevlüt kadar eski değil hem onun kadar yetenekli değil çünkü ama sen yine de bi sor bakalım:)Toulouse'da oynuyor.Mevlüt PSG'yi attığı gollerle şampiyonluğa taşıdığında fransa'da yılın futbolcusu seçilmiş ama burada çok popüler değil.türk milli takıma çağırmaya bile tenezzül etmediler doğru dürüst şimdi çağrıldı ama yedek olarak kulübede oturur tahminimce.

Erkekler Ne Diyor 12

• fransada oynadığı için türkiyede gündeme gelmiyor oyüzden fransız arkadaşlara sormak gerek:) bence milli takımdan oynaması bir artı

0|0
    0|0
    • Fransa'da biliyorum zaten Turkiye'de merak ettim :)

• mevlütü tanımayan futbolsever yoktur ancak isim olarak haliyle karakteri kişiliği hakkında ise bi çok insanın fikri yoktur sadece ara sıra attığı golleri ve yeni transferini duyuyoruz sadece erkekler için sıradan bir lejyoner diyebilirim

• bu soru kültür değil diğer de yer almalıydı evet kendisi ünlüdür . 3 senede 3 fransa takımında oynadı az birşey değil ve 13 defa milli oldu.

0|0
    0|0
  • yeterince ünlü

0|0
    0|0
  • sıradan bır futbolcu

0|0
    0|0
  • ünlü değil ama yetenekli

0|0
    0|0
  • bence cokta ünlü degil türkiyedeki forvet yeteneksizliginden dolayı milli takıma girmeyi başardı.

0|0
    0|0
  • fenerbahçe gibi bi oyuncu işte sıradan ..

0|0
    0|0
  • yok aşcıdır

0|0
    0|0
  • çok iyi futbolcu

0|0
    0|0
  • Bence Fransadaki ünü burdakinden fazladır onun

0|0
    0|0
    • evet onu biliyorumda turkiye'dekini merak ettim azcik :D