Bowling pahalı mı? Ortalama ne kadar ödüyorsunuz ?

gittiğiniz yerde kişi başı oyun tek sefer için kaç TL ? yani diyelim 3 oyun oynadım arkadaşlarla kişi başı maliyeti ne olur ? böyle şeyler için de salonu falan arayıp fiyat öğrenmek zoruma gidiyor .. fikir verebilecek var mı arkadaşlar ?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• 10-15 tl arası bir oyun, happy hours yapıyorlar,2 oyuna bir oyun veiryorlar bazen vs.vs.vs. kadıköyde benzinin olduğu sokakta var bir bowlingçi, idare eder, merakını alırsın, atlantik miydi neydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 13-15 TL arasıydı 1 sene önce

0|0
    0|0
  • 10-15 arası değişiyor bir de haftaiçi fiyatlar daha uygun oluyor haftasonuna göre.

0|0
    0|0
  • yok pahalı degıl valla ben 5 lıraya gdyrm ogrencı ındırımlı normlde 8 lıra:D

0|0
    0|0
  • 15 lıra en pahalı yerde 25 fılandır

0|0
    0|0
  • saati 2euros 60 kurusdu belki fiyatlari yukseltmisde olabilirler bayadir gitmedim..

0|0
    0|0
  • 15-20 lira. Sürümden kazanıyorlar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Haftaiçi haftasonu 8-10tl veriyoruz adam başı; mersin forum, adana optimumda. Genelde 3 oyun vb alınca ufak bir indirim oluyor. Tabi bilmiyorum oralarda fiyatlar durumlar nasıldır. Fiyatı çok da fazla gelmiyor, ama hesabı tek kişi ödüyorsa insanın içine oturur :))

0|0
    0|0
  • 10 lira

0|0
    0|0
  • Fazla pahalı değil.Üç arkadaş gidip tek oyun da oynayabilrsiniz.Öyle daha iyi.Yetmezse bir kere daha oynarsınız.Yerinden yerine değişir ama 10-15 arası genelde.

0|0
    0|0
  • 10 Tl

0|0
    0|0
  • hiç oynamadımbana da birisi öğretsin la

0|0
    0|0
  • normal pahalı değil 8 tl

0|0
    0|0
Yükleniyor...