Hayatınızda tanıdığınız en ilginç insan kimdi???

baylar, bayanlar... eş, dost, akraba, sevgili, arkadaştan hayatınızda tanıdığınız en ilginç ve farklı kişi kimdi? nedennn?

Güncellemeler:
NEDENİNİ de yazabilir miyiz? ne gibi özellikleri var?

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Annem 4 dili anadili gibi konuşur ama konuşmasını istersen konuşturamazsın çok fazla kitap okur fakat kimseye ukalalık taslamaz

1|0
    0|0
  • benim cocukluk arkadasim cok ilgincti arada garip hareketleri olurdu en olmadik zamanlar aramasi birde dört kez evlendi ben hala bekarim:)

0|0
    0|0
  • okul arkadaşım

0|0
    0|0
  • İngilizce öğretmenim vardı. İngilizce'yi uydurmacalarla öğretirdi.

Mesela; Sharon stone taş gibi hatun. Taş=Stone :D

0|0
    0|0
  • Murat var bizim komsu :)

Hic muhabbet edilmiyo ya ben diyorum bilgisayar cok isiniyo

O konuyu nasil anliyosa baska bisey soyluyo .d enteresan yani ama rahatsizda degil sadece cocuga bir decoder lazim :)

0|0
    0|0
  • bizim iş yerindeki usta :)) neden dersen adamın yapmadığı iş kalmamış yok fırında 3 yıl yok latıkçıde 2 yıl yok 5 yıl amelelık yok 4 yıl bakkallık yaptım dıyor bende çaktırmadn bu bunları derken yazdın bir kağıda sonra topladım adamın yaşı 98 çıktı :)

0|1
    0|1
  • çevrem tanıdıkları en ilginç insanın ben olduğumu söylüyor, ben de onlara aslında normal olan benim sizsiniz ilginç olan diyorum, yine ilginç bir şey söylemişim gibi yüzüme şaşkın bir ifadeyle bakıyorlar..

0|0
    0|0
  • babamı tanıdım nasrettin hoca gibi hayatı ve anlattıkları tam bir komedi idolüm...

0|0
    0|0
  • Kasım Mersin (adam ilk okul mezunu ama çok zeki)

0|0
    0|0
  • Reha muhtar

0|0
    0|0
  • bir tane arkadaşımdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bana demir iğnelerini vurdurmak için gelen bir bayan vardı muhabbetımız ılerledı arkadas olduk evıne davet ettı vs derken tanımaya calıstım ama basaramadım oyle farklı bır kadındı kı yanı arkadas olsammı samımı olsammı yoksa muhabbetı kesıp uzaklassammı bı turlu kestıremedım neye guldugunu anlayamıyorum ne dedıgını aslında cunle kurarken sınırlendı mı yoksa sınırlenmıs gıbı yaıp dalgaya mı vuruyor cozemedım hıcbır halını her seyı dırek soyleyen bırı desem degıl ama soylemıyorda degıl anlatırken bıle karmasadayım sen dusun yanı...:) bazen arar sankı ıkı resmı daıre calısanıymısız gıbı konusur kapar bazen arar cancıger kuzu sarması cay demledım ıcıyorum der e geleyım mı derım yok der falan ne bozuldugunu bılıyor ınsan ne samımıyetını :) tuhaf bı ınsan yanı ne bılım

0|1
    0|0
  • İlk çalıştığım işteki iş verenim.Insanlari doğum tarihlerine göre ise alıyordu ve fal baktırmadan iş görüşmelerine gitmiyordu vs ve çok basarili ve çok zengin bir adamdı.Tanıdığım en ilginç adamdı :).

0|0
    0|0
  • Matematik hocam :) 65 yaşında 5 dil biliyor,matematik bilgisi hakkında hiç konuşmuyorum bile.ama 2 üniversite bitirmiş 60 tane kitap yazmış psikoloji ve sağlık konuları dahil her şeyden haberi olan bilgili ama aynı zamanda çok tevazu sahibi bir insan :) bu kadar başarı elde etmiş olması onu hiç değiştirmemiş öğrencilerini yine çok seven bir insan.yani hem çok iyi bir insan hem de gerçekten ömrünü öğrencilerine adayan biri.çok severim kendisini Allah uzun ömürler versin ona.öyle biri daha gelmiyicek bu dünyaya herhalde

0|0
    0|0
  • bi arkadaşım

0|1
    0|0
  • Kendinin erkek olduğunu savunup ağır olması gerekirken, değme mahalle kadınlarına taş çıkaran okumuş kültürlü olduğunu iddia eden abim yaşındaki insanın dedikoduları,söylemleri tanıdığım en değişik insan özelliğiydi. Bu kadar saçma özelliklerin bir insanda toplanmış olması beni şaşırtmıştı.

1|0
    0|0
    • Biri kızdırmış seni...

O zaman anlamadıydım annem, ne anlamışım fetişten metişten çocugum daha...Bilgisayar mühendisi oldu ama o tip, sonradan öğrendim.

• Temam o zaman <3

• Biriydi işte.

0|0
    0|0
  • Ortaokulda bizden saç kılı toplayıp, o saç kıllarıyla kulagının içini gıdıklayan bir cocuk vardı, hosuna gidiyormus. :))

1|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım. beraber uyudugumuzda gece beni kaldırır salya sümük bir şekilde ölcem ben diye ağlardı :))

0|0
    0|0
  • yakın arkadaşım elçin

0|0
    0|0
  • bizzat kendim çok malım lan öyle böyle değil

0|0
    0|0
  • Tiyatro kulübündeki uzun saçlı cılız oğlan.Bir insan o kıç kadar sahnede bu kadar yavşak, pislik, iğrenç, lanet olup da gerçek hayatta bu kadar sempatik ve efendi olamaz yahu.O çocuğu ilk sahnede görüp direk kara listeye almıştım.Sonra gittiğimiz yemekte aynı masaya oturduk ve çocuğun ne beyefendi olduğu üstelik çok da iyi gitar çaldığı ortaya çıktı.(ben de 13 senedir gitar çalıyorum.)

Hala nasıl böylesine değişebildiğine şaşırım.Ve nasıl onunla o kadar iyi arkadaş olabildiğimize...İlginç şahsına münhasır bir gençtir kekem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...