Gecen gun eskı sevgılımle konustum.Bana sevgılısının olmadıgını soyledı ama sevgılısı var.Neden yalan soyledı?

Facede resımlerı falan var kızla dolaylı bır sekılde ogrendım ama bıldıgımı bılmıyor..Uzun zamandır konusmuyorduk.Agzını aramak ıcın sordum olmadıgını ve kımseyı benı sevgıdı kadar artık sevmeyecegını soyledı ve bulusmak ıstedı tekrar neden yaptı boyle bırsey ? Zamanında cok uzduk bırbırımızı ayrılırsa benım yuzumden ne olacak sonucta o kızdan once ben vardım suclu hıssetmelımıyım bılmıyorum

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bazen erkekler yanındaki kızları sevgili görmezler. ben bir hatunla birlikteydim onu sevgilim görmüyordum ama özel şeyler paylaşıyorduk. sonra görüşmeyelim ben bu şekilde kötü hissediyorum dedi. meğer 8 ay boyunca o beni sevgilisi olarak görmüş...

0|0
    0|0
    • ben ne anlamalıyım

• yani birini sevmek sahiplenmek başkadır, yanında biriyle olması başkadır. gördüğün duyduğun herşey yanıltıcıdır. ama en nihayetinde bitmiş ilişki ne kurcaladığını anlamadım.

• haklısın

Erkekler Ne Diyor 8

• -İlgini kaybetmek istemediğinden

-Sevgini kaybetmek istemediğinden

Yani iyi bir şey arama, tamamen "-hep bana" olsun hesabı yapıyor. Sonuçta kim sahip oldugunu bir daha kaybetmek ister ki...

cut.

0|0
    0|0
    • uzuleyımmı sevıneyımmı anlamıyorum demek hala benı ıstıyor ondan yok dedı yenı bır ılıskı zaten 2 3 aylık bırsey bızım gecmısımız 3 yıl ..

• ama suclu olurmuyum o kızın ahını alırmıyım

• Ah etmek mi? ne farkeder erkeğin yaptığı apaçı kzaten

• seni kandırmak istemiş tepkini ölçmek için

0|0
    0|0
  • ikinizide idare edicek cakalllll:D

0|0
    0|0
  • ya gerçekden yoksa ?

0|0
    0|0
  • onunla cinsellik yaşadınız mı?

0|0
    0|0
    • hayır

• sımdıkkının ıyı bır kız olduguna emınım ama bana soylemedeen bıtırırse ve bana gelırse o kız ogrenırse beddua etmezmı bıze hanı yuva bozanın yuvası olmazmıs ya ama ondan once bızım bır beraberlıgımız vardı ..

• maalesef öyle ama aşkın gözü kördür diee boşa dememişler

• demek ki eleman ıkıncıye senı düşünüyor

0|0
    0|0
    • benım zor ve ası bırı oldugumu bılıyor yakalarsam yakarım onu onuda bılıyor

• gözünü karartmış o zaman :)

• sana ayar çekiyor eskisini eski defterden çıkarma hiç bence uğraşma.

0|0
    0|0
  • seninle çiftleşmek için olabilir mi

0|1
    0|0
    • cıftlesmeyı senın gıbıler yapar farecık

• facebookta eski sevgilisini takip eden bir zavallı için iddialı sözler :)

Kızlar Ne Diyor 3

• neden olduğunun önemi var mısana yalan söylemiş bu bile yeterli istersen açıkça suratınada sor ama büyük ihtimal ayrılcaz falan dicektir eğer bunu derse direk sil esgi sevgililerin tekrar birleşmesi esgi sorunlar çözüme kavuşmamışsa hatadır

0|0
    0|0
  • ikinizi birden idare etmeye çalışıyo işte. seni gerçekten sevse ve önemsese hayatında o kız olmazdı ki ? oyununa gelme

0|0
    0|0
    • senelerdır ılk ama onun benımde oldu bır ıkı kısı ayrıyken ..

• bu olanların hepsı benım sucum,ben ıttım onu ben uzaklastırdım kendımden ama yıne magdur benım ne yapmalıyım onlada olmuyor onsuzda olmuyoor :( ıcım agrıyoo benı anlıyormusun ?

• anlamaya çalışıyorum. ama yapılabilcek pek bişey yok zamana bırakmaktan başka

• karakter meselesi bir isanın yalan söylemesı ıcın sebep aramak ne kadar dogru ki hem

0|0
    0|0
Yükleniyor...