En sevdiğiniz Aklınızı alacak hediye nedir ?

Merhaba uzun süreli bir ilişkimi (2-3 ay sonra söz takacaktık aileler ile) ilgisiz sorumsuz olduğum için ve özel bir günde yanına gitmediğim için sevgilim bitirdi. Ben çok hata yaptım ve o çok uzun süre katlandı bana başka kimse bu kadar katlanmazdı. Beni terk etti.Sevmiyorum diyor ve hiçbirşekilde mesajlarıma cevap yazmıyor.

O özel gün doğum günü ve çıkma yıl dönümümüz aynı günde.

Şimdi ben doğumgünü için aslında bir hediye almıştım tabiki vermeye halen fırsatım olmadı bu arada yalvardım yakardım bir işe yaramadı.Ve ciddi anlamda çok pişmanım herşeyi düzetcemi söyledim ama mümkün değil.

Neyse doğumgünü hediyesi ikimizin resmi olan ve beraber nice mutlu senelere yazan puzzle.

Ben 5. yıl dönümü için de bir hediye alıp. Bunları biraz daha zaman geçtikten sonra iş yerine kargo ile göndermeyi düşünüyorum.

Şimdi bayanlar başınızı döndürecek içinizi cız ettirecek ve dayanamayıp geri dönmenize sebeb olacak sizce en güzel hediye nedir link verirseniz sevinirim. öyle bir hediye olmalı ki içinizdeki sevgi sönse azalsa bile anında tekrar alevlendirmeli...

Not1:Yüzük demeyin kız beni terk etti.Ters tepebilir.Tanıyorum onu çünkü.

Not2:Kız beni çok seviyordu uzun süre çok fedakarlık yaptı. Halen seviyordur bitirdiğini pek sanmıyorum. aMA Olabilirde...

Not3: Önümüzdeki ay benim doğumgünüm kutlayıp kutlamayacağını bilmiyorum ama bence kutlamayacaktırç :(

Not4 ve en önemli not:BU hediyeleri kargo ile iş yerine göndereceğim fakat adımı görüp kabul etmeme ihtimali var mı?

Not5: İçerisine güzel bir mektup gibi bişiler yazmayı düşünüyorum neler yazabiilirim etkileyici ?

NotSon:ayrılalı 20 gün oldu.

Lütfen cevaplarınızı esirgemeyin...

Güncellemeler:
Bayanlar haydiii puzzle ve 2. hediyeyi görünce telefona sarılacağınız bir hediye...
Benim aklıma sembolik bir ayna geldi. Ve içinde bir not. işte bu nesne sana dünyanın en güzel en değerli en fedakar vsvsvsvs varlığını gösterecektir. Gibi ya da daha iyi bir not olabilir. :)

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Buraya yazdıklarını ona yazmayı dene bence. Ne kadar pişman olduğunu, yaptığı fedakarlıkların farkında olduğunu, pişman olduğunu ve bir daha hatalarını tekrarlamayacağını..

Sevgisi bitmişse, ne yaparsan yap çözümü yok. Umarım geç kalmamışsındır. İyi şanslar dilerim.

0|0
    0|0
    • Şu an sinirli gibi benle konuşmuyor kaçıyor o yüzden beklemeyi düşünüyorum biraz. 1 ay daha mesala. Birde yıldönümü için hediye ne olabilir ?

Erkekler Ne Diyor 1

• link mutlu olsun istiyorsan

0|0
    0|0
    • Dostum fenerli evet ama öyle fanatik değil ben öyle bir hediye bulmalıyım ki telefona sarılıp beni aramalı

Yükleniyor...