Sevgiliniz olursa ve size şunu dese ne yapardınız ?

Çok yakın bir arkadaşınız var (karşı cins) hergün mesajlaşıyorsunuz dertleşiyorsunuz falan. Sıkı dostsunuz yani. Birgün bir sevgiliniz oluyor ve size "onunla konuşmanı istemiyorum, kıskanıyorum. Muhabbeti kes" diyor. Ne yapardınız ? Ne derdiniz ? Lütfen yazın birşeyler fazla cevap almam gerek :)

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• akli ehliyete sahip ve yetişkin bir birey olarak kiminle konuşup konuşmayacağıma sadece ben karar verebilirim. yani sevgilim veya bir başkası söyledi diye değil, ancak kendim öyle uygun görürsem iletişimimi keserim.

0|1
    0|0
  • dostumsa konuşmayı kesmem.onun yerı ayrı dostumun yerı ayrı.bu bana güvenmedığını gösterır.çok saçma boyle şeyler.

0|1
    0|0
  • Anında keserim sevgilimden değerli olamaz sanırım hiç kimse

0|0
    0|0
  • bunu diyen şahısla görüşmeyi keserim

0|1
    0|0
  • bana güvenmesini redderse o ilişki biter bana güvenmeyen biriyle olamam

0|0
    0|0
  • tabikde onu dinlerdim keserdm muhabetim sevdiyim daha onemlidir bana :) saden sevdiyim demisti bunle konusma diye konusmuyorumda en iyi dostumla

0|0
    0|0
    • Aferin devam et. İnsan sevgili için dostunu bırakırmı ya teAllaam

• Yalnız sevgilide kullanıp atabiliyor haberin olsun. İnsan gerçek dostunu sevgilisi dedi diye atmamalı. Bunun adı kalleşlik olur

• sanırım bana aşık kıskanıyor beni diye düşünürüm yoksa karşı cinsim beni neden ksıkansın yani :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kıza yol verirdim.

0|1
    0|0
  • Sevgilime öncelikle değer veririm onu gerçekten duygularımla seviyorum ve o da beni seviyor (veyahut da benim kadar sevmiyor) Arkadaşça konuştuğum kızla ise çok fazla arkadaşlık kurmak doğru olmaz ve dost olunmaz kızla erkek!Ancak ara sıra konuşurum çokta değil.

0|0
    0|0
    • Sevgilin yokken dostun vardı ?

• Şştt ağır ol.Herkes kendini yaşar kimse kimseye zorla birşey yaptırmıyoruz.Sadece olmaz diyorum kendimce.

• Kendince demiyorsun genel konuşuyorsun :)

• Sende Hayriyle görüşmeyeceksin silecesin onu msnden engelleyecesin de.

1|0
    0|0
  • ne elden ne selden vazgeçerim arayı blulurdum anlatırdım onla olan muhabbetimi :)

0|0
    0|0
  • öyle bişey olmaz zaten sevgilim onunla çok fazla ilgilendiğimden sıkılır bunalır benim

0|0
    0|0
  • Nutkum tutulurdu. :D

0|0
    0|0
  • aramızda birşey olamayacağına inandırıp dostumla konuşacağımı söylerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...