Kapat

Saçınızın güzel kokmasını nasıl sağlıyorsunuz?

ben saçlarımı hiç boyamadım ve yanık sorunu olan biri de değilim ama ne hikmetse saçlarımı yıkadıktan sonra kokusu sadece 1-2 saat kalıyo, ne kızlar var saçlarını bir saldığında mis gibi şampuan ya da güzel bir koku yayılıyo bunun için napıyosunuz ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• yeni nesil şampuanların hepsini denedim ama hiç birinin de kokusu kalmıyor bende bu duruma sinir oluyorum banyodan çıkıyorum iki sat sonra koku kalmıyoır saçlarımda sinir bir durum

eskiden yılllarr önce blendaxın beyaz ambalajlı şampuanı vardı ve hep onu kullanırdım hiç kokusu gitmezdi yastıklarıma bile geçerdi kokusu o kadar kalıcıydı şimdi hiç bir şampuanda o başarı yok işte :(

bu arada dışarıda ne kızlar var savuruyor saçlarını koku geliyor diyorsunda on muhtemelen şampuan kokusu değil şekerim yatıştırıcı,saç sprey,köpük ve ya parfüm sıkılır saça onlardır

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Saclarin yagli bir yapiya sahipse olur.sampuanlar var ama o sampuanla cok zararli.ama saclarina durulanmayan kremler var onlardan kullan.diger adiyla mavi su derler

0|0
    0|0
    • kullandım onu. ama daha sağlıklı bir çözüm arıyorum :)

• Saclarinizi gun asiri yikayin uclarina fazla şampuan yapmayın. Sigara dumanida koku yapar ..parfum sıkın saciniza ozaman

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...