Düğününde altın taktığınız arkadaşınız,düğününüzde sana 10 TL takarsa ne hissedersiniz?

Düğününde altın taktığınız arkadaşınız,düğününüzde sana 10 TL takarsa ne hissedersiniz ya da böyle bir durumda nasıl bir tepki verir ve ne düşünürsünüz ?

Not: Böle bir durum yaşamadım.

Güncellemeler:
O zaman enayimiyiz "altın" taktık..

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• takıyosan altını riskinide alıcaksın.bızım başımıza geldı.yengemın kızının nışanında altın taktık.o abımın nışanında hıçbırşey takmadı.bıde dıyomuşkı onlar bıze takmadı.annem sınırlendı takmamana bırşey demıyorum ama boyle demen ayıp taktım ya dedı.hala ıddalaşıyokı takmadın.yıne aynı kızın düğününde bılezık taktık.onlar abımın duğununde 300lıra para taktılar.

0|0
    0|0
    • yaa bak işte, tak altını sonra gelmesin geri hem de sen ol suçlu ..

• he ya hala annem sınırlenıyo:)durumları olmaz anlarızda bızden zengınler:)teşekkurderım en ıyı cevap için:)

Kızlar Ne Diyor 8

• Ulan bır ceyrek altın kac lıra sankı? Paran kadar konus :D :p yalnız 10 lıra da dılencıye para verır gıbı.ben arkadasımın dugunune gıtsem, utanırım takmaya.

0|1
    0|0
  • düğünümde o stresten onları farkedeceğimi sanmıyorum:)

ama daha sonra videoda falan izleken görürsem vayy pintiya bak ben ona ne taktım o ne takmış derim engelleyemem kendimi :D

0|1
    0|0
  • kıyamet koparırım ben sana altın taktım bana 10 tl layık mı görüyorsun derim

0|1
    0|0
  • Kotu bır sey dusunmezdım.boyle seylerın onemı yok.

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle şey la ayıp ayıp

0|0
    0|0
  • canı sağolsun :p

1|0
    0|0
  • Değerimiz bu kadarmış .. Canı sağolsun..

0|0
    0|0
  • Hiç yoktan iyidir :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ulan gavat karıya kıza gelse yedirirsin bize taka taka 10 lira mı taktın lan der gülerim :D O da güler.

0|0
    0|0
  • Anlayışla karşılarım. Belkide durumu yoktur o an için. Kötü bir zamanlamadır.

Herşey para demek değil. Orada var olması bile yeterlidir.

0|0
    0|0
  • Altını altın taksın diye takmam, artniyet de düşünmem, parası yoktur der geçerim.

0|0
    0|0
  • Çok veren mal'dan az veren can'dan. Aklı vaki kimse öyle bir durum da 10 tl takmaz istemez diye düşünüyorum. Ama ki takıyorsa o ezikligi hissederek bunu yapıyorsa 5 altın takmış sayarım. İnsanlar değişiklik gösterse de mahcubiyet hep aynıdır.

0|0
    0|0
  • ne dusuncem garibimin parası olsa oda takardı die dusunurum

0|0
    0|0
  • ulan 10 tl ne dır ? tühhh yazuklar olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...