Hiç arı akrep çiyan yılan vs. soktu mu ?

Hiç arı akrep çiyan yılan vs. tarafından saldırıya uğradız mı ? :)

1|0
18|37

En İyi Erkek Görüşü

• Saldırıya uğramadım. Ancak bundan 2 sene önce akrep gördüm ama olayın şokunu bir kaç gün atlatamadım.

Abi gece uyuyorum böyle çekyat gibi birşeyde. Neyse bir ara gözümü açtım uyandım. Sağıma dönüktüm. Gözlerimin gördüğü tek şey hani kafamın pozisyonundan mütevellit, çekyatın sırt dayanılan kısmıydı ve tam 10-15 cm önümde sapsarı bir akrep duruyordu. Ya insan uykudan gözünü açıp, karşısında akrep gördüğünde baya bir tırsıyor. Hemen fıradım ayağa kaçtım bahçeye. Yaktım bir cuvara...

Hala aklıma geliyor ara sıra uyanıp kontrol ediyorum yattığım yeri.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• köyde arı iğnesini batırdı ama yılanda teğet geçti ben yılanın yanından geçtikten sonra farkettim yılan olduğunu çünkü kayayla aynı renkteydi ve güneşleniyodu tam kamufle olmuştu farketmeden geçtim yanından isteseydi çok rahat ısırırdı o kadar yakın geçtim çünkü.

1|0
    0|0
  • evett yaa :D okuldan eve gelmiştim merdivenleri çıkarken sağ kaşımda bir yanma oldu 1-2 dk içinde şişmeye felan başladı.. daha sonra büyükbabam ne oldu dedi arı soktu heralde dedim. büyükbabam eline kolonyayı alıp yüzüme bir serpti :D iki gözüm birden yanmaya başladı arının soktuğu yer ayrı yanıyor. gözümü açamıyorum. daha sonra babaannem geldi, büyükbabama kızdı sözde neden yaptın felan diye yüzümü yıkadım. daha sonra babannem elinde limonla geldi gözüme sürdü acısını alırmış sözde :D daha sonra yana yana sağlık ocağına gitim :)) kalçadan bir iğnede orada yedim..

1|0
    0|0
  • arı sokmuştur

1|0
    0|0
  • Almanyada aslan avindayken birkere fişegim bitti aslan ile karşi karşiya geldik başladm kovalamaya cikmaz sokaga girdi ve sokagin sonun da dondu dişlerini gosterdi miyavladi girr ladi acidim gittim yanina gozlerine baktm korku dolu bakişlariyla beni kesiyordu elimi attm başina okşadim sonra elimi yaladi bende biraktm yalasin die sonra elimi azisik dişledi bende oteki elimdeki tufegin dipcigiyle başina iki tane vurup bayilttim iki de kufur ettim sonra elim cok kan kaybediodu parcalamişti bende baltayla bilegimi kesip tampon yaptm utuyude bastim kapandi .bir hafta sonra kanca aldim korsanlarinkinden taktm cok şekil oldu.

0|0
    1|0
  • bi gün yatağa oturmamla aniden zıplamam bir olmuştu. arıymış ama bir dikiş iğnesinin üstüne oturdum sandım :)

1|0
    0|0
  • Arı soktuydu beni. Hatta bir keresinde bilerek sokturtturtmuştum. Arı sokması romatizmaya iyi geliyor. Eklem ağrılarına filan. ama alerjisi olanlar hariç.

1|0
    0|0
  • millet arı da bağlamış konuyu peki arı soktuda sizin hiç mi gunahınz yokdu hep arımı suclu yani hayvancaz sizi sokup ölüyo peki ya sokulanlr hala haytta :P

1|0
    0|0
  • En fazla arı soktu şimdiye kadar oda psikopat arıydı ölümüne saldırdıydı bana.Allahtan çiyan nede yılan tarafından sokuldum.İsimleri bile iğrenç benden uzak düşmana yakın olsun.

1|0
    0|0
  • Arı sokmuştu, pek güzel bir anı olmuyor.

1|0
    0|0
  • Gece yarısı acıyla uyandım ve kolumda iki tane diş izi vardı. Gidip buz koydum antibiyotik krem sürdüm şişi indi ama ısırılan yer hala acıyordu. Dolabın üstünde 25 cm çıyanı görünce üstüne yarım kutu shelltox sıktım motor gibi kaçıyordu şerefsiz ama sabah ölüsünü buldum :) Eczaneye gittim ertesi gün, kolumu gösterdim ama kızın dediği aynen şuydu: "Bir saat içinde ölmediysen birşey olmaz"

1|0
    0|0
  • 10 yaşında falandım, yavru kedi ısırmıştı beni, ama kedileri severim. :)

1|0
    0|0
  • 2 akrep, saysı belirsiz arı

1|0
    0|0
  • arı sokmuştu

1|0
    0|0
  • hacı balcıydık biz bir ara ve depoda yaklaşık 15 ton bal vardı ve bununla doğru orantılı binlerce arı, hacı ne sokuyolardı o ara yaw anlatamam günde 2-3 kere soktukları oluyodu depo dediğim yerde evin bitişiğiydi

1|0
    0|0
  • Yok hayır sokmadı.

1|0
    0|0
  • Fazlası ile hatta sayısız kez arı (küçükken çoğulculuğun verdiği cahillikle yuvalarını yakardim salak gibi, torpil atardım yuvalarına mal gibi) 1 kez akrep soktu. 3-4 kez de tutmaya çalışırken yılan ama zehiri olmayan. Angona deriz bizim oralarda.

1|0
    0|0
  • kene yapışmıştı o zamanlar kene vakası gündemde bile değildi (yani keneler bu kadar popüler değilken) tuttum çıkardım cımbızla

1|0
    0|0
  • 2 kere arı soktu. Birinde göbek deliğimin yakınını diğerindeyse boynumu. İyiki bal arısıymış yoksa boyun çok sakıncalıymış.

1|0
    0|0
  • bir yuvada kaç tane arı varsa 3 tanesi hariç hepsi soktu

1|0
    0|0
  • Ari kucukken sokmadik yerimi birakmadi.

1|0
    0|0
  • Arı soktu of be bir acı var ya anlatamam sana.

1|0
    0|0
  • Delikanlı adamı bişey sokmaz!

1|0
    0|0
  • hiç olmadı öyle bişey

1|0
    0|0
  • Küçükken gözümden arı sokmuştu hay mk başka yer yok sanki hala sinirliyim arıya

1|0
    0|0
  • Arı ve akrep soktu yılanla henüz samimiyetimiz olmadı bir kaç kez su yılanına zulm ettim o kadar.

1|0
    0|0
  • çok gördüm ama onlar enden kaçtı enteresaaaannn :O

1|0
    0|0
  • ariii arıııı

1|0
    0|0
  • allah korusun :/

1|0
    0|0
  • bu yaz henüz ne olduğu hakkında fikrimin bile olmadığı bir böcek sokmuştu arazideyken :D

1|0
    0|0
  • yok çook şükür henüz öyle bir durum yaşamadım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 18

• Arı sokmuştu.

1|0
    0|0
  • Arı çok soktu.

1|0
    0|0
  • bi keresinde arılar beni gözümün üstünden,elimden birde kolumdan sokmuşdu ve gözüm tam 4 gün şiş bir şekilde dolaştım ama çok mutluydum çünki küçük kardeşimi korumak için kendimi siper ettim ve arılar ona saldırmamıştı :)

1|0
    0|0
  • Arı sokmuştu dudağımdam, bana kısa süreli bir Angeline Jolie hissi yaşatmıştı, yüzümün yarısı dudak olmuştu, çok iğrenç bir durum :))

1|0
    0|0
  • hiç sokmadı Allah korusun

2|0
    0|0
  • arı saldırdı dudağıma - allahım zaten dolgun, tam şişti, herkes espirler patlatmaya başladı. 3 gün sonra ancak geçti.

1|0
    0|0
  • Geçen hafta işe gitmek için evden çıktım tam arabama binecektim bir baktım jurassic parktan kaçmış bir dinazor neyse hızlı hızlı açtım arabayı çalıştırdım tam kaçıyorum önümde bu sefer ejderha açtım bagajı aldım yangın tüpünü gelen ateşleri durdurdum .

0|0
    3|6
  • Arılarla büyük bir sevgi var aramızda gelip gidip öpüyorlar :))

1|0
    0|0
  • arı sokmuştu beni çok şükür diyerleri bişey yapmadı

1|0
    0|0
  • Yok hayir. Allah'a sukur.

1|0
    0|0
  • sokanların hangisini söylesem o kadar çok olduki alıştık artık

1|0
    0|0
  • hayir. ari gordugum an ciglik cigliga kactigim andir zaten. sokmasina vakit kalmadan kaybolurum ldhfldkj

1|0
    0|0
  • akreplerle çok yakın olduğum zamanlr olmuştr.çocukken.her yaz mutlaka gazaplarına uğrardm

1|0
    0|0
  • İki ayaklı akrepler harici 3 kere arı soktu.

1|0
    0|0
  • küçükken arı çok soktu benı.

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey dokunamadı narin bedenime

1|0
    0|0
  • Arı sadece.

1|0
    0|0
  • Arı soktu 2 kere .