Nişanlısını dinlemediğini söyleyen erkek?

Bir adam sohbet ettiği normal bir kız arkadaşına nişanlısının kendisine anlattıklarını dinlemediğini ama dinliyormuş gibi yaptığını söylüyorsa bu erkekler için normal bir davranış mı?nişanlısı ile arasında yaş farkı var muhtemelen anlatılanlar erkeğin ilgi alanı dışında.ama bu kadar zıtlık varsa evlilik düşünmek sakıncalı değil mi?kurduğu cümle şu "valla anlatıyor sürekli bir şeyler çoğunu dinlemiyorum zaten".erkekler aşık oldukları kadına karşı bu kadar duyarsız olurlar mı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• kisinin kendisini yok hissetmesine yol acan ve gercekten var olusunu sorgulamasina sebep olan, maddelere dokunup onlari hissediyor olusu, kendi sesini duyabilmesi yeterli midir varligi icin; var midir o ve onu gorebiliyormudur diger insanlar onun aynada kendisini gorebildigi gibi diye dusundurten bu durum, cogu insanin bu yok olus hislerini gercek kilmak amaciyla hayatlarina son vermelerinin sebebidir.biten ilişkinin ardından hiçbir şey değişmemişse sizin tarafınızda, gidenin yokluğu hissedilmiyorsa birkaç ufak an dışında...evet, işte ne yazık ki siz de ilgisizlik kurbanısınız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben henüz nişanloı değilim.

0|0
    0|0
  • sen başkasına bak boşver ;)

0|0
    0|0
  • valla sevgilim bana habire anlatıyo bişe bende habire komikmiş gibisine gülüyorum halbuki skmde dgl kafamda tilkilikler dönüyo ne dedim şimdi dese kalcaz ole

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...