Dost dediğiniz nedir?

Bana dostunuzu tanımlayın. Dostunuzla ayrılığa düşmek mümkün mü? Dost kimdir? Kimden önce gelir kimden sonra gelir?

Şunu da bir düşünelim dostunuza mı yoksa hayat arkadaşınıza mı daha çok güvenirsiniz? Eşinizle yaklaşık 5 yıllık bir evliliğiniz ve çocuklarınız olduğunu düşünün.

Gerçekten dostum var diyenlerden cevap bekliyorum. Dostu olmayanlardan da anlayışlı olmalarını istiyorum ve onlarında düşüncelerini bekliyorum. İyi geceler. (olay sunidir)

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• dost dediğim birisi zamanında vardı.şimdi de var ama o zaman gerçek dostdu şimdi sadece sözde dost :( artık tek dostum kağıtlar her sorunumu yazarak çözüyorum ve bu durumdan mutluyum :) kağıtlar ve kalemim her aradığımda yanımda

0|0
    0|0
    • Yazmak derin düşündürme gerekterir. Dostla konuşurkende derin düşünce paylaşımında bulunursunuz zaten. Dost olmayana "Dost" dememeyi öğretmiş sanırım size hayat.

• evet çok doğru tanımlamışsınız :) sizde yazmayı seviyorsunuz galiba

• Aslında sadece yazmayı sevmek denemez. Yazarım arada bende.Ama daha çok düşüncelerimi ifade edebildiğim herşeyi seviyorum. Bunun en kolay yolu konuşmak (dost burda devreye giriyor zaten). Düşüncelerimi, yargılarımı ifade etmek, her ne formda olursa olsun beni özgür kılıyor. Yazmak bu yollardan sadece biri. Aslında hepsi iletişim meselesi. Beynimizdekileri dışarı vurmak. Bazıları bunu şiirlerle yapar. Bazıları müzikle. Bazıları yazarak. Benim iletişim kabiliyetim şimdilik konuşmak ve yazmak. :D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...