Bir erkeğin pişman olup olmadığını nasıl anlarız ?

Bir erkeğin ayrılık sonrasında pişman olup olmadığını nasıl anlarız (ayrılan kendisiyse bir de) Sizinle konuşamıyor diyelim sizden ayrıldı diye siz baya laf ettiniz bir daha mesaj atma falan dediniz nasıl anlarsınız pişman olup olmadığını hele de mecburiyetten aynı ortamdaysınız ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu anlaşılabilir birşey değil ki.

Bir kişi öfkesinden de belli tavır ve hareketlere girer, üzüntüsünden de, pişmanlıktan da.

Yani nasıl ayırt edebilirsin. En az bir kişiye diyecek pişman oldum diye, o da senin kulağına gelecek bir şekilde. Ya da o sana söyleyecek ya da birşeyler söyleyecek ya da geri dönmeye çalışacak. O zaman pişman olmuş demektir.

Fazla acelecisin, akışına bırak, takibini sürdür.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bilemezsinki pişmandır belki ama pişman değilmiş gibi surat takınır

0|0
    0|0
    • hiç bir şekilde anlayamazmısın yani

• kişiden kişiye değişir ben pişmansam mesela mutlaka anlarsın :D

0|0
    0|0
    • nasıl anlarım :D

• ben olsam rahat bırakmam anlarsın yani bir türlü gözlerini eğer bir kere kazamışsan nasıl baktıklarını bilirim ;)

• pişman değildir belki

0|0
    0|0
  • eğer bir erkek bir defa bitirdiyse geri dönmez bu böyledir. tabi ki kişisel düşüncem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• üzüntülü duruyorsa hala göz göze gelmeye çalışıyorsa pişmandır

1|0
    0|0
    • üzüntülü değil gibi ama göz göze gelmeye çalışıyo

• o zaman geri dönmek istiyor gibi

• bakışlarından.bakıslar herseyi anlatr .çünkü seven insan gözüyle anlatr herseyi

2|0
    0|0
    • bazen kaçamak bakışlarını yakalıyorum ama normal bakıyor öylesine gibi yine anlamıyorum nasıl bakmalıdır ki

• ben de aynı durumdayım:(

• ben de aynı sorunu yaşıyorum maalesef aynı iş yerindeyiz de:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...