Eşiniz sizi en yakın erkek arkadaşınızla aldatsa? Sorum sitemizin delikanlılarına.

Eşiniz sizi en yakın erkek arkadaşınızla aldatsa ve bunu size itiraf etse. Ve yaşadıklarını en ince ayrıntısına kadar anlatsa..

Ne yaparsınız? Ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
İlginç bayanlar hiç 1 şey yazmıyor.:))

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşadığım için sanırım en iyi ben bilirim :)

0|1
    0|0
    • Doğrudur. Neler yaşadın yazsana azıcık.:)

• Sağol kardeşim senin de gönlünce olsun her şey :)

• Teşekkür ederim...Senin de..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• "Çok büyük hata yapmışım evlenerek" derim kendimi suçlarım. Boşarım karıyı gitsin kimle ne yapıyosa yapsın. En yakın arkadaşım dediğin dostumdur. Dostumla konuşmaya devam ederim sanırım. Bana bunu yapan karıyı dostum ne yapsın zaten? Büyük ihtimalle dost dediğim de ilişkisini kesecektir. Ortada çocuk varsa alırım onları da. O kadına bırakmam onları.

Dost dediğin adama bağlı tabi bu olay. Ben dostumu karımdan daha iyi tanırım. Eğer karım yavşayıp ilişkiye giriyorsa ya da basit bir teklifle hemen aldanıyorsa, aslında o aldatılmış olur dostum tarafından, ben değil. Ve inan bana ne dostum ne ben böyle bir kadınla ev kurmayı düşünürüz. Sen düşünür müsün ki? Evlenmeden önce denerim zaten ben bunu. Evlendikten sonra iş işten geçmemesi için. Kıskançlık kör etmesin sizi.

0|0
    0|0
    • Yazdıkların çok doğru entegrebeyin. Bu durumu yaşayan 1 isi ile karşılaştım bu sitede ve bu soruyu sordum. Aslaında son derece karmaşık 1 durum. Öyle değil mi?.:)

• Yazdıklarınız da karma karışık.

• Anlaşamadık sanırım. Neyse önemli değil. :D Allah kimseye göstermesin diyelim biz. İyi geceler.

• Anlat anlat heyecanlı oluyo derim

0|1
    0|0
    • Şimdi camdan veyada balkondan aşağı doğru eğilmicekmi kim gelmiş diye ? hazır ağırlık merkezi dışarıya doğru yeltenmiş yüküm hafiflemişken ayak bileklerinden tutup kaldırıyorum sonra peşinden itiyorum bukadar.. Anlamıcak ne var ki -.-

• Kahpe karıyı eşyalarını bile almadan olduğu gibi sokağa atar, kapıyı üstüne kaparım ve ondan boşanmam. Daha fazla acı çeksin diye. Eşyalarınıda evsizlere dağıtırım.

0|1
    0|0
  • allah korusun diyerek başlıyım da ben.oonu en ayrıntısına kadar dograrım ve o adamıda

0|1
    0|0
  • ölüm kokusu aldım.

0|1
    0|0
  • Soruyu bağyanlara sormamışsın o yüzden cevap yazmıyorlar. :D

0|1
    0|0
  • Demekki o tür ortamları seviyor oda kendince hakkı :)))

0|1
    0|0
    • Vaay ilginç 1 yanıt. Nasıl yani?

• Bazıları baştan çıkartmayı sever ve aldatmayı neredeyse bir yaşam tarzı haline gelmiş bu rahatsızlık cinsellik konusunda her türlü tatmin olma şeklinde oldugu için bırak bir kocayayı yedi tane erkek olasun hepsinide aldatır.

• Doğru 1 düşünce..

• birinin* diğerinin gotünü yırtarım

onu diğerini diğerinide bunun içine sokar çıkarırım

0|1
    0|0
  • İntikam alırdım büyük ihtimalle. öyle ellerimle ona vermek olmaz.

0|1
    0|0
  • sen ne düşündün o an

0|1
    0|0
Yükleniyor...