Bu gün ülkeniz için ne yaptınız ?

Dün genç bakış programında olanlar için destekleyenlerde var olayı faşistlik olarak görenlerde. 80lerde yaşanan olaylar malum kardeş kavgası vardı ama ülkesi için ölümü göze alan onurlu insanlar da vardı. Gençlik öyle bir depolitizasyona tabi tutuldu ki ülkeyi işgal etseler uyumaya devam.. binlerce şehit düştü ateş düştüğü yeri yaktı. askerlerimiz ölürken keyifle karı kız peşinde koşanlar, tüm gününü alışverişle makyajla harcayanlar burada siyaset bilimci gibi konusuyor. dün programda güzel şeyler oldu bu millet uyunmalı artık. Kim sesini çıkarsa ya faşist ya komünist .. siz ne ayaksınız ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• bu gün pek bir şey yapmadım açıkçası

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öğrenci yetiştirdim :)))))))))

2|1
    0|0
  • Hüloğlara beddua ettim .

0|2
    0|0
  • okuluma gittim dersimi dinledim yobazlıklardan uzak durmaya çalıştım genç bakış kısmını ise bilmiyorum izlemedim

0|1
    0|0
  • Ota boka ''faşizm'' diyenlerin beyinlerinin 50 gram olduğunu düşünüyorum.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dün genç bakışta yaşananların hoş görülecek bir tarafı yok. tam faşizan bir davranıştı.

0|0
    0|0
  • Soru tamamda sondaki siz ne ayaksiniz cumlesi isi bozuyo.. burda insanlardan cevap almak istyosan braz dha saygli bir uslupla sor emi

0|0
    0|0
    • sorunun sonundaki o hitap herkesi faşist veya komünist olarak damgalayanlar için. kim sesini çıkarsa bu tabirlerle susturulmaya çalışılıyor. soruya cevap vereceklere yönelik bir hakaret yok

• bu gün ülkem, ekmeğim ve tv'de ölen insanlar için hiç bir şey yapamadım ne güzel bugünde ölenler biz değil demi?

0|0
    0|0
  • 15 yıl uzman askerlik yaptım sonuc ? 2.5 lira maaş emeklilikte 1.100 lira

0|1
    0|0
    • çünkü bu ülkede haketmeyenler değer görüyor

• emin ol her türlü operasyon da en ön sıradaydık ve şuan ki yaşananlar zoruma gidiyor tabi neyin ne olacağını yaşayanlar biliyor malesef

• Biliyorum aileniz ve sevdikleriniz de en az sizin kadar sıkıntı çekmişlerdir. Ben sizinle aynı şekilde hakkaride askerlik yapan abimle de gurur duyuyorum. bana nasip olmadı batıda askerlik yaptım.

Yükleniyor...