Nişanlımla kavga ettik !

Ya arkadaşlar ben nişanlımın eski sevgilisini şahsen tanımıyorum ama ona yemeklet yaptığını, yemek yapmak için evine gittiğini, face ten falan çok güzel sözler yazdığını biliyorum. Sürekli bu konudan kavga çıkarmaya başladım çünkü ona yaptıklarının 10 da birini bana yapmıyor.annem bu sıra evde yok, geleyimde bir yemek yapayım aç kalıyorsun demedi.onun evine giderken sorun yok bugün ben çağırdım yok gelmem dedi.nede ona yazılan kadar güzel bir sözde duymadım.çok sinirlendim bunlarıda suratına söyledim.bu kız beni seviyormu?bu kadar sinirlenmekte haksızmıyım?

Güncellemeler:
Soru yanlış anlaşılmış galiba şu anda eski sevgilisi ile bir bağı yok sadece eski sevgilisine yaptıklarını biliyorum ve bana 10 da 1 ini yapmıyor demek istedim ve sürekli bu konudan kavga çıkarıyorum çünkü ona o kadar değer verirken bana vermediğini düşündürüyor bana.

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• la ne eskı sevgılısı sızınkı ne bıçım nişanlılık . kıza de ki yerınde rahat dur yoksa bu işin devamı olmaz kiminle olduğun belli değil de.

0|0
    0|0
  • kız senle nisanlıyken mi eski sevgilisinin evine gidip yemekler yapıyo güzel sözler söylüyo yoksa bu eskiden olmus bir durum mu. eger su an yapıyosa bunları yol ver git ya kardesim, ondan bir cacık olmaz..

0|0
    0|0
    • Yok benimle nişanlıyken değil ama sonuçta ona davranış şeklini biliyorum. Bana neden ona davrandığı gibi davranmıyor? Onu seviyordu 3 senelik ilişkisiydi beni sevmiyormu? Bu konu defalarca tartışmamıza neden oldu.herkes birbirini farklı sever az veya çok anlamında demiyorum dedi.

• ama şöyle de bir durum var, eski sevgilisinin üzerine o kadar gitmekten belki şu an pişmanlık duyuyodur yaptıklarının yanlış olduğunu düşündüğü için evlenmeden sana karşı o derece fedakarlık yapmanın doğru olmadığını düşünebiliyor olabilir. bide o açıdan düşünmek lazım.illa sevmekle ilgisi yokki bunun. sen bence geçmişiş yüzüne vurup durma incitiyosun bu şekilde. kendine güvendiğini özgüveninin olduğunu belli et ve o konuları açma. sen aranızdaki uyuma ve anlaşmaya bak.

• hımm sende ilgi verip yüz verme

0|0
    0|0
  • Hmmm... O zaman seni onun kadar sevmiyor olabilir. Moral bozmak gibi olmasın ama öyle.

0|0
    0|0
    • İşte beni hırçınlaştıranda bu bahsettiğin durum zaten :(

• Bu kız seni sevmiyor bence. Nişanlıyken eski sevgiliyse niye bu kadar ilgilensin ki? Ayrıl bence.

0|0
    0|0
  • çok haklısın ^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...