Utangaç erkekler bir kız size nasıl yaklaşsın istersiniz? Lütfen yardım :)

Utangaç erkekler bir kız size nasıl yaklaşsın,İlgisini nasıl görtersin istersiniz? benim bahsettiğim sınıfımdaki arkadaşım utangaç bu yüzden fazla samimi değiliz hani sadece sınıf arkadaşı meraba meraba hesabı bide sizce telefon numarasını istesem yanlış olur mu ?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Nelerden hoşlandığını öğrenebilirsen o konu hakkında git konu aç. Utangaç olduğundan dolayı yaklaşsan bile seninle konuşmakta zorlanır ilerletemezsiniz. Baktın güzel konuştunuz. Senin tel varmıydı bende ya falan de. Oda hayır der alırsın bu bahaneyle yanlış anlıyacak bişey yok .s.s

1|0
    0|0
    • Tamam öğrenmeye bakiyim bende :)

Erkekler Ne Diyor 15

• İlk adımı senin atman gerekir sen onla konusmak istedigini 2 3 kere belli et oda senle konusmak ileride numarasınıda konusmadan isteme biraz kaynasın öyle iste

1|0
    0|0
  • Telefon numarasını isteme Whatsappın var mı? de

1|0
    0|0
  • Mümkünse yaklaşmasın .

0|0
    0|0
  • salına salına sinsice:D

1|0
    0|0
  • gidip söyle sen yapacaksın aranızı =)

0|0
    0|0
    • Ne söyliyim ya :)

• amaçların karşısında asla bekleme dene ve gör olursa olur olmazsa içinde ukte kalmaz ve keşkelerin olmaz ..hadi iyi akşamlar.

• Teşekkürler.. İyi akşamlar.

• Hala utangaçsa tam olgunluğa tam erişmemiştir bulaşma derim.Başını ağrıtır.

0|0
    0|0
    • niye başımı ağrıtsın ki ?

• Kültürlüyse zaten sorun olmaz amacınıda anlar muhakkak.Rahatça konuşursunuz telefonunu alırsın..

• İnşallah :))

• gelsin kulagıma bişeyler söylesin nefesi de hissediyim , ama utangaçım üzgünüm bu hareketede cevap veremem bn şimdi :)

0|0
    0|0
    • Ne söylesin mesela yani ne söyleyebilirim sınıf ortamında .

• Teşekkürlerr :))

• bir kız bana yaklaşmasın ilgisiyle işarek versin kız yaklaşırsa kabul etmem

0|0
    0|0
  • eğer utangac bir erkek varsa Hiçbir kız onlara yaklaşmasın.. utangac erkek mi olr ya

0|0
    0|2
    • Olur hemde cok tatlı oluyolar yavsaklardan iyilier en azında edep var.

• utangaçlığın tezatı yavşaklık mı? tebrik ediyorum hamfendi asfasdaf

• Ortasını bulan cok az ne yazık kı

• Bana kalırsa soyunup gelsin.

0|0
    0|0
  • Benim gibi utangac olursa cok ilgimi ceker guzellik onemli degil konusmasiyla beni etkiler zaten

0|0
    0|0
    • Ben çok utangac bırı degılım ama ona karsı bı utangaclıgım var yani kendimi hep geri çekiyorum ona karşı.

• Ufak sey deyip gecme ya sen bir adim atta insallah ister o da ama firlama hareketler yapma yaninda agir ol

• hiç yapmıycagım seyler zaten oyle hareketler ben yarın atıcam adımıı bakalım inşallah..

• en güzeli bir bahane ile telefonu iste

0|0
    0|0
  • dürüstçe yaklaşmasını isterim ondan sonra canım onun olsun

0|0
    0|0
  • Sen liseni bitir takma bunları

0|0
    0|0
  • öyle isteme olmaz.ya biz bir yere giderken senide çagırız falan filan de no yu ver haberlerişiz deeeee

0|0
    0|0
    • :) Tamamdır.

• bu kadar çekiniyosun sonra başkasıyla çıkar falan olmaz git söyle

• Tamam zaten fırsat vermıcem bıraz samımı olıyım bellı eder dıye dusunuyorum ona gore bende acılırım gerisi onda .

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...