Dersaneler konusunda akp-cemaat çatışması :D:D

Arkadaşlar n'oluyor yahu?:DD Vizelere çalışayım derken gündemi kaçırmışım kaç gündür:) Sanki okullarımız çok kaliteli eğitim veriyormuş gibi dersaneler kapatılıcakmış. Önce bir okullar için altyapı oluştur, dersanelere ihtiyaç kalmasın ondan sonra kapatırsın öyle değil mi? Kesinlikle çok yanlış buluyorum. Şahsen ben düşünüyorum da eğer dersaneye gitmeseydim üniversiteyi kazanamazdım okulumdaki sığ eğitimle. Şimdi de bu cemaat Taksim'e çıksın bakalım. Bizim gibi eylem yapacak, haklarını arayacak yürekleri var mı sizce?:) Bugün bir cemaat dersanesinin duvarına dersaneme dokunma gibisinden bir afiş astıklarını gördüm:) Neler olmuş, durun siz kardeşsiniz falan diyeceğim geldiii:D

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dershanelerin kapatıldığı yok Milli Eğitim güvencesi ve denetimi altında olmayacaklar o kadar.. Taksim deki tutumunuzu faydalı yahut iyi birşey olarak görmenize üzüldüm.. İnsan kendi devletine başkaldırmaz her ne olursa olsun gerekçe her ne olursa olsun devleti var eden halktır halk devleti başka devletlere karşı güçsüz yahut çaresiz göstermemelidir yoksa birilerinin tepemize binmesi an meselesidir.. Henüz yaşınız genç olduğu için sert bir dil kullanmıyorum eleştirirken ama yaptığınızın çok yanlış olduğunu bilin.. Dershane ne oluyor ben gittim ama hiçbir faydasını görmedim şahsen ancak vakit kaybı oldu benim için.. Konsantrasyonumu dağıttı resmen dershane ortamı.. Çoğu konuları hafife almama neden oldu ama aslında öğrenme şeklimi değiştirmişti ki bu benim için hiç faydalı olmamıştı çünkü sadece öğrettiklerini öğrenip kalan konuları merak etmeyi bile es geçmiştim oysa sadece okula devam ettiğim süreçte öyle meraklıydım ki öyle ilgiliydim ki kendi öğretmenlerimin düzgün anlatamadıkları yerleri gidip ticaret lisesi öğretmenlerine sorar anlayana kadar peşini bırakmazdım sonra dershaneye başlayınca öyle bir kafamı şişirdiler soru bankaları falan neye yetişeceğimi şaşırdım hiç araştırmadım anlamadığım konuları dahası neyi anlamadığımı bile farkedemedim önüme koydukları şişirilmiş programdan dolayı.. açıkçası beni ders çalışmaktan soğuttu birdaha da toparlayamadım kendimi..

1|0
    0|0
    • aynı düşünmüyoruz ama saygı duyuyorum ve emeğine sağlık, bu kadar yazıyı en iyi cevap seçmezsem olmazdı:)

• Allah rahatlık versin..

• :) size de

Erkekler Ne Diyor 9

• Onu bilmem de samanyolu tv yi ilk defa böyle görüyorum, cemaati ciddi ciddi karşısına alıyor.

cut.

1|0
    0|0
    • nedir stvnin durumu? onu da yeni duydum?

• Dersaneler ihtiyaçtır filan ilk defa böyle zıt görüyorum akp ye

• sesleri çıkıyor demek yavaş yavaş

• alıştık bence kapanmasın ama

1|0
    0|0
  • hiç bir şey olmaz..danışıklı dövüş.

1|0
    0|0
  • Yılmaz Özdil okunur. link

1|0
    0|0
  • kapatılsın dershaneler

1|0
    0|0
  • Son aktarmalar cemaatçiler divan oteline sığındılar.

1|0
    0|0
  • sız bu ıslerı bırakın okulunuzu okuyun

0|1
    0|0
    • duyarsız mı kalalım komik olma

• her fırsatta eleştirmem, gerektiği zaman.

• olabılır

• herkes Gemisini kurtaran kaptanı oynuyor, cemaati de hükümeti de öğrencisi de

1|0
    0|0
  • hakkınızı aradınızda ne oldu sanki bişey alabildiniz :)

0|1
    0|0
    • aldığımız çok şey var:) ama görmek isteyene:)

• görmek istemeyen kadar kör yoktur demiş ibni sina:)

• ne aldınız say bakalım

Kızlar Ne Diyor 2

• Kapaması iyi oldu Okullarda ki eğitime ağırlık verirler

0|1
    0|0
    • sanmıyorum

• dediğim gibi olsa okullara ağırlık verseler dersaneye gidemeyenler de mağdur olmaz değilmi güzel kardeşim

• bak bunun olması çok uzun zaman alır ve o süreç içinde de gittikçe sığ eğitim alan niteliksiz öğrenci yetişir, dersanelerde biz ne örnekler çözerdik. okullarda vakit kısıtlı ve bu imkansız. diyosun ki gidemeyenler napsın onu da çözmek için çözüm bu değil asla

• Türkiye hiç iyiye gitmiyor

1|0
    0|0
    • hayırlısı olur umarım ama kesinlikle geleceğimizi berbat görüyorum

Yükleniyor...