Intiharın eşiğineyim allahını seven yardım etsin

arkadaşlar olay şu sevdiğim bir kız var onunla aynı sınıftayız iyi anlaşıyoruz ama ona açılma cesaretim yok ve sürekli whatsapp'tan konuşuyoruz biraz önce ben yatacağım dedi bende peki uyu dedim uyumamış son görülme görünüyor ve facebooktan benim en yakın arkdaşımla konuşuyor ben anlıyorum o ikisi aynı anda açık olduğunda konuşuyorlar çok üzülüyorum dayanamayacağımdan korkuyorum ya delireceğim en yakın arkadaşım kardeşim diyorum diğeri ise hayallerimin kızı nasıl yaparlar ya en yakın arkadaşım sevdiğimi bilmiyor söyleyemedim çünkü sürekli kızla konuşuyor ya söylerse diye endişeliyim ne yapayım şimdi ben siz yardım edin bari

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR HEPİNİZ ÇOK SAĞOLUN AKLIMI BAŞIMA GETİRDİNİZ HAKLISINIZ DEĞMİYOR HİÇ KİMSE İÇİN BİLİYORUM ONU HERGÜN GÖREREK UNUTMAK ZOR OLACAK AMA İMKANSIZDA DEĞİL.BİRİNİN ARKADAŞLIĞI DİĞERİNİN AŞKI YERİN DİBİNE BATSIN BENDEN DEĞERLİ DEĞİL OLAMYACAK.TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• kardeşim daha çok gençsin anlıyorum seni,bu foruma ben de seninki gibi bir başlık açarak üye olmuştum,bundan bir buçuk ay evvel.Ben doktora gittim,gerekirse sen de git.Ve intiharı düşündüğün anlarda sadece anneni düşün,çekeceği acı tarifsiz olacak,yaşayacak o kadın ama sadece nefes alacak,senin şu an çekip de dayanamıyorum dediğin o acının bin mislini çekecek ve yaşayacak,annenin suçu ne? Peki o kız ne olacak? Ben söyleyeyim duyunca vah vah diyecek tek damla yaş akmayacak gözünden ve başka erkeklerle gününü gün etmeye devam edecek emin ol :)

0|0
    0|0
    • abi sen adamsın adam adamın hammaddesisin adamın köküsün çok sağol çok sağolun hepiniz hakılısınız değmez değseydi 3 saaatir telefonun başında bekliyorum o başkasıyla konuşuyor

• Ablanımm ben :D Değmez tabi moralin ne zaman bozuk olursayazabilirsin bana sen de sağol:)

Kızlar Ne Diyor 9

• Bunun için intihar düşünecek bir iradeye sahipsen yaşama

0|1
    0|0
  • Ya soylerse diye endiseli misin?

Ona soyletme zaten kendin soyle. Saklaman baskalarina firsat vermendir

0|0
    0|0
    • yapamam eğer istemezse beni herşey biter aramızdaki arkadaşlık bağ herşey mağvolur

• oluruna bırak herşeyi intihar nere bu anlattıkların nere insanlar neler yaşıyor biraz olanlara şükret

0|0
    0|0
  • uzaklaş hemen

0|0
    0|0
  • whatsaapa o kadar guvenmeson gorulmede yanlıs saat yazıyo sımdı whatsaap dıgerlerınınyanında basıt kalıyo. bence kıza soyle o cocuktan once davran yoksa sonradan senın canın yancak ıntıhar falan cok sacma bu dunyada buna değcek kımse yok

0|0
    0|0
  • Ya tamamda sen niyetini belli etmezsen boyle ortada kalirsin

0|0
    0|0
  • Canınız ne kıymetsizmiş be ! Allah hastanelerde bir gün fazladan yaşamak için çırpınanlara versin sizin ömrünüzü sizde geberin. Kıçı kırık bir kız için öldürecekmiş kendini bir git yaaa !

1|0
    0|0
  • Kızı bu kadar büyütmesene gözünde. Bu değeri haketmediği ortada. Kendini onun için harap edemezsin. Eminim yaşın henüz çok genç

0|0
    0|0
    • ben onun için neler yaptım ya sırf ona kızdı diye beden öğretmenime küfür edip disipline gittim bumuydu karşılığı

• Kimse buna değmez Sakın kendinden fazla değer verme başkasına. Senin değerin kalırmı o zaman? Bu saçma düşünceleride çıkar aklından. Elbet birgün seni seven ve hakeden biri çıkacak karşına

• Alllah yar ve yardımcın olsun :):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• En yakın arkadaşınsa konuş çocukla anlat ben seviyorum falan aranızda bişey varmı. İyi bir arkadaşınsa zaten kıza söylemez söylersende silersin o arkadaşını güven vermeyen arkadaş olmaz çünkü. Ha yok belki oda seviyodur kızı ve atar yapar sana o zaman hodri meydan artık :D

0|0
    0|0
  • manyakmısın kardeş ölünce ne arkadaşın de o dedigin kız duyar.toprak olursun.sonra çiçek çıkar.sonra inek yer sonra tezek olursun. gözüm kendini bu kadar aciz yapmanın ne alemi var

0|1
    0|0
  • kız bilmiyor arkadaşın bilmiyor. bizden ne yardımı istiyorsun. gidip bizmi söyleyelim gizli

0|0
    0|0
    • abi kızı geçtim o haysiyetsiz arkadaşım anlamıştır öldürücem o olacak

• git önce arkadaşınla konuş. sitem olarak değil. kanka ben falan kızı çok seviyorum ne yapmalıyım sence tarzında konuş. sonra git kızla konuş. cesaretli ol biraz

• Millet açlıktan ölüyor sen intihar ediyor 100 gr et için

ben sana 1 kilo et alayım intihardan vazgeç

0|0
    0|0
    • abii sen ne diyon ne eti seviyorum diyorum konuşamıyorum diyorum şerefsiz arkadaşım kızı aldı gidiyor diyorum lütfen odaklanalım yaa

• O zaman şimdi soyle kıza bişi olmaz altı ustu kız işde senden üstün bir varlık değil tam tersi

• git söyle kardeşim sevdigini bırak ne olacaksa olsun en azından böyle endişe olmaz içinde .

0|0
    0|0
  • intihar edilmeyecek bir durum olsa durdurmaya çalışırdım ama hayatın anlamı kalmamış senin için

hadi görüşürüz öbür tarafta

cayırt

0|0
    0|0
  • bir sidikli yüzünden hayatına kıyacaksan diyecek bişeyim yok daha kötü daha perişan ol

0|0
    0|0
  • tam bir ikilem ancak önce arkadaşına açılmalısın.

0|0
    0|0
  • İlk önce arkadaşına açıl. Duruma göre de kıza açılırsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...