Dön desem yine beni affedip benim olurmusun dediğiniz biri var mı?

Eğer iki insan beraber olmak için yaratılmışsa, sonunda tekrar birlikte olmanın yolunu bulurlar derler...tıpkı ne zaman pişman olursun biliyor musun? Yarım bıraktığını başkası tamamlarsa dedikleri gibi. Doğru mu bu?

" onun değerini sonra anladım çünkü kimse o olamadı" dediğiniz biri var mı? Ya da " zamanı geri alıp ondan Özür dilemeyi hatta onu kaybetmemeyi nede çok isterdim şimdi" dediğiniz var mı?

Varsa'da bu pişmanlığı nasıl duydunuz anladınız. Değerini ne zaman bildiniz? Vicdanınızla yüzleştiğinizde mi? Pişman mısınız kaybettiğiniz için...

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yok cunku asla aynı ılıskıye ıkıncı defa baslamam.Hep hata getırır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tatlim üzülme dayanmaya calış sakın emsaj atıp kucuk dusurme kendını seven insan neolursa olsun gitmez

0|0
    1|0
    • Atsam ne fayda ki...dönmüyor. Aramiyorum yazmıyorum da artık çünkü hep hakaret ediyor. ..o değilde keşke burdaki bir çok insan gibi bende onun pişmanlığıni gorebilseydim ya da bana döndüğünü. ...öyle tabi seven gitmez

• banada nasip olmuyor 5, 5ay oldu ne donen var begelen var pişman olup milete geliyolar pişmanolup bana gelmiyor demkki sevmiyolarbosfer ozmaan onune bak

Yükleniyor...