Kapat

Kanka acısı için önerileriniz neler?

selam arkadaslar benım bır tane kankam vardı sonra kavga ettık bugunde konusmaya calıstık gerek yok ve soguk davrandıgı ıcın bende sınırlendırıp kavga ettık sımdı aramız cok kotu acıldı ask acısı gıbı bende kanka acısı cekıyorum ne yapmam lazım unutmak ıcın her gun onu goruyorum pek unuttugumu sanamam her gun gordugunuz kısıyı nasıl unutabılırsınız onerınızı beklıyorum ama sacpa sapan yorumlar yapmayın unutmak ıcın nabmam lazım

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• seni en iyi ben anlarım sanırım uzun süreli bir kankam vardı yediğimişz içtiğimiz ayrı gitmezdi neyse evlendi ve herşey değişti ilk bir kaç ay devamlı görüşüyorduk ne oldu analamadım görüşmeyi azalttı sonra kesildi görüşmeler 1 yıla yakın görüşmedik selam selam oldu neyse sonra geçenlerde eşi sanırım zoruna gitmiş git konuş demiş bir düğündeyiz ama öyle bir durum varki diğer arkadaşlarımızla muhabbetimiz ii birbirimize gelince kötü saçma sapan bir sarılma küslük olmaz muhabbeti neyse tabi o kadar zoruma gidiyordu ki bu durum böyle satılmak soğumuştum açıkcası ne yaparsa yapsın artık bitmişti benim için geçenler yine mesaj atmış çok acıklı tek dostum sensin seni çok seviyorum içim acıyor ne olur böyle yapma görüşelim diye bişey hissetmiyorum artık arkadaşıma karşı zoruma gitti, eşinin bişeyleri yönetmesi böyle olmamalıydı :( unutmak için ondan yarı olmaya çalış onun ortamlarına pek katılmamayı dene yoksa olmaz yani.

0|0
    0|0
    • onun ortamına gırme dıyorsun fakat aynı sınıftayız nasıl olabılır kı boyle bı durum

• tamamda kantinde ya da kafeteryada aynı masaya oturma ne bilim onuda sne ayarla

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• kankan erkek mi kız mı

0|0
    1|0
  • Kanka ayağı iyi ayak değil.

0|0
    0|0
  • Hata kimdeyse pişmanlığını dile getirip gönül almalı. Gerçekten kanka olup olmadığı o zaman anlaşılabilir hem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ooo kötü olur o salya sümük ağladığım zamanları bilirim onun saçma bir konuda güvenszliği yüzünden aramız bozulmuştu affetmem mümkün değildi o yüzden defalarca gururumu ayaklar altına alıp kapısına kadar gitmeme rağmen konuşmadan geri dönmüştüm uzun zaman geçti aradan hala aklıma gldikçe içim sızlar biraz zamnla azalıyor ama merak etme

0|0
    0|0
  • seni çok iyi anlıyorum eğer gerçekten iyi arkadaşlığı olan biriyse büyük ihtimal yeniden barışırsınız ,aynı ortamda olupda kankayla küs olmak mümkünsüz bir şey, siz barışmak istemeseniz bile ortak arkadaşlar tarafından yeniden kanka olucaksınız :) yani boşa unutmaya çalışma

0|0
    0|0
  • geçer geçer^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...