Taraftarcell kullanan var mı ?

Taraftarcell kullanıyor musunuz ? Kullanıyorsanız memnun musunuz ? avantajları nelerdir ?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• COK AVVVVVVVVVVANTAJLI ben kısa bı surelık kamPanyaya denk geldım ben samsuncell kullaıyorum dıger 4 buyuklerın tarftar hatlarını kullanınca avea normal hatta donerken 6 tl ucret vermen lazım card parası anadolu kuluplerınde yok sanırım bu benım paketım sec kampanyası ayda 1000 dk her yone 5000 msm (6 ay boyuncaydı 10 tl ye 3000 her yon 300 bın avea yapabılıyorsunuz )500 mgb ınternet taraftar celllerle 200oo dk sıkı durun sadece 29 tl ıstersenız 19 tl ye 500 dk 9 tl ye 250 dk yapma hakkım var sec kampanyasında bole az kullanacagım ay dıger secenege gecebılyorum.HERKEZI TARAFTARCELE BEKLIYORUZ.gelın bedava konusalım ayda 2000 DK

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Fenercell kullanıyorum memnunum hem kulübüm kazanıyor hem kendim ,hem ben kazanıyorum hem kulübüm

2|0
    0|0
  • güzel derler ama

0|0
    0|0
  • Bende b konuyu dusunuyorum takpteyım yldızlı 5

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum hic

0|0
    0|0
  • Ben kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • 1000 dk + 1000 sms + 1 gb toplam 38 lira ödüyorum faturalı.

0|0
    0|0
  • FenerCell kullanıyorum. Memnunum. Ailemin çoğu FenerCell kullanıyor ve kendi aramızda bedava konuşuyoruz.

0|0
    0|0
  • Fenercell kullanmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum :D

0|0
    0|0
  • hayırrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • faturalı kartalcell kullanıyorum fazla kitlemelerinden başka hiç bişeyi yoh

0|0
    0|0
    • kartalceel kontürlü çok avantajlı ama 1903 dakika bedavası var her ay

• fenercell kullanıyorum bennnn=)

0|0
    0|0
  • hayır sevmem mantıklı gelmiyor bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben gs mobile Kullanıyorum (o da taraftarcell )

diğer hatlarla bire bir aynı özelliklere sahip sadece az biraz interneti hızlı

1|0
    1|0
  • Ailemde kullananlar var fenercell,kendi aralarında nerdeyse bedava konuşuyorlar.Yani ayda 20lira yükleyince diğer tarifelerde dakikada 20 kuruş gibi bişey ,yüklemezsen 40 kuruş.

0|0
    0|0
  • Yok ne yazık ki

0|0
    0|0
  • kullanıyorum taraftarcellilerle bedava konuşup mesajlaşıyorum :) ayrıca paketimde her yöne konuşma ve mesajlaşma ayrıca internetim var :)

0|0
    0|0
  • Ben Fenercell kullanıyorum. Maç bileti alma önceliğim oluyor ve taraftar hatlarıyla 2000 dk konuşma var. Geri kalan hepsi aynı gibi :)

0|0
    0|0
    • Beşiktaş macına bir bilet alıversene bana telekomdan :D

• yokmu baska tanıdıgın ailende filan birileri yaa .d

askere gidicem o yüzden almıyorum hat

• Ailemden birini napicaksin genel satisa ciktişu ankendin alabilirsin.

• Telefon alınca kullanacağım GSMobile

0|0
    0|0
  • o ne o

-

0|0
    0|0
  • herkez fenercell kullanıyor memnunlarmış bende alabilirim

0|0
    0|0
  • TrabzonCell kullaniyorum ben :D

0|0
    0|0

• yok^^

0|0
    0|0
  • Uzun süre Fenercell kullandım, ama ilk çıktığı zamanlardı, tarifeleri çok kısıtlıydı. O yüzden kullanmayı bıraktım. Şimdi daha avantajlı olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...