Sorularımın silinmesi sorunsalı

Sorularımı neden silerler acaba tamam geyik, saçma, absürt her ne ad veriyorsanız olabilirler ama bunun yasak olduğunu belirten bir uyarı göremiyorum ben. 2 dk saçmalamaya müsahade edin arkadaş nedir bu yasakçı zihniyet argo yok cinsel içerikli birşey yok geri dönüşte olmuyor şu nedenden sildik diye ayıptır o kadar tuşlara basıyoruz burada bu parmakların günahı ne elinizi vijdanınıza koyun yönetim biraz insaf yahu

Sizin silinen sorularınız oldu mu haklı buluyor musunuz?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• sorum haksız yere silinince mail atıyorum ilgileniyorlar ve geri geliyor. ama sorun haklı yere silinmişse zaten yapacak bşey yok..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benimde az önce 1 sorum silindi.

Sorumda, soru niteliginde soru yokmus ondan silmisler.

0|1
    0|0
  • kesnlkle benm sorumuda kaldrmışlar millet üst baş koymuyo..ağızlarından cinsellik argo düşmuyo ..gercek,komık olayları kaldramyo bu site

0|0
    0|0
  • sebebini mesaj atıp sor bakalım ne diyecekler.

0|1
    0|0
  • Sorunsal yazan tüm sorular silinmeli böyle saçma bir kelime olamaz

0|0
    1|0
  • Ziktir et lan .

0|0
    0|1
  • paşam dertlenmiş ahahahhahah :D

0|0
    1|0
  • Bazen siliyorlar ne yazık ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sorularının silinmesi sorundur sorunsal değil. Anlamını bilmediğin kelimeyi kullanıp kendini rezil edip bir de haklıymış gibi trip yapacağına anlamını öğrenseydin sorduğun soru şaşalı görünsün diye bu kelimeyi kullanmazdın. Ayrıca bak bakalım TDK ya vijdan mı yoksa vicdan mı?

Soruna gelince evet silinen sorularım oldu ve haklıydılar. Silinme ihtimalini bilerek sormuştum. Ayrıca burası kafa yapılacak bir platform değil. Soru adı altında insanlarla veya herhangi bir nesne ile dalga geçemezsin. Sorun vardır çözmek amaçlı sorar cevap ararsın ve sorulan sorulara da yardımcı olmak için cevap yazarsın. Tabi sen ve senin gibiler ancak dalga geçip kafa yapma maksadıyla girdiği için bunu anlaması zor. Verdiğin 4-5 cevabına baktım her şey ortada.

0|0
    0|0
    • vijdan değil ok hızlı yazdığım için öyle çıkmış sorunsalın kelime anlamını bir bak bakalım tdk ya sonra del benim sorumla karşılaştır anlamlı geliyor mu gelmiyor mu

• TDK ya bakmama gerek yok zaten anlamını biliyorum. Var olan ama varlığı kanıtlanmamış kanitlanamayan anlamındadir. Senin sorularının silinmesi kanıtlanmıyor mu?

• Çözümü belli olmayan anlamında kullanılıyor o kelime

sorularımın silinmesi sorunsalı şimdi otur bir düşün bakalım mantıklı mı değil mi laf sokacağım diye gelip cevap yazma millete

• deli oluyorum ya her haltı harf eksık dıye bile sılıolar sokucam yapıcakları işe

0|0
    0|0
Yükleniyor...