Ah şu statik elektrik sorununa çare bulan?

İşyerinde evde dışarıda her yerde herkesten her nesneden çarpılma durumunun nirvanasını yaşıyor durumdayım.

Çarpılmaktan bıktım!

Topraklama diyorlar ama kışın bu zamanı nasıl topraklayayım kendimi?

Yok mu başka çözümü?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yazın olsa sahile git ve güneşlen derdim. Bu zamanda hamam, havuz ve stresten uzak durmak adına yapacağın eylemler buna çaredir. Denedim gördüm.

1|0
    0|0
    • Hamam ve havuzu deneyeyim ben basküler. Zira stresten uzak durmak mı o ne mümkün! :)

• Hamam en iyi rahatlatıcıdır. Al bir arkadaşını her hafta git. Bir saatte tüm yorgunluğundan bile kurtuluyorsun.

Erkekler Ne Diyor 9

• kullandığın ayakkabıyı değiştir muhtemelen o yüzden.

1|0
    0|0
    • Yok ayakkabım çok ne giysem farketmiyor...

• genelde hepsi plastik tabanlı belliki o zaman fırsat buldukca taşa duvara dokun avucunun içiyle mümkünse aradadan otobüsten inmeden önce denir yerlere dokun yine avuç içinle

• Araba kapısından bile çarpılıyorum :) Deneyeceğim teşekkür ederim.

• elini duvara sürmekte topraklanmani saglar ya da betonda yürümekte illa toprak sart degil

1|0
    0|0
  • Çoraplarını çıkarıp ayaklarını duvarlarda birleştirsende olur toprakta gezmene gerek yok .

1|0
    0|0
  • bu durum için satılan yüzük veya bileklikler var satın alabilirsin.

1|0
    0|0
  • Toprağa bas arkadasım

1|0
    0|0
  • f-1 güvenlik sigartasi tek cözüm simdiye kadar.

bilmiyorum tam olarak ama 0.001 saniyede bir düzensizlikte sigortayi attiriyor

0|0
    0|0
  • Tel bağla toprağa değsin :)

0|0
    1|0
  • saten topraklama diyorlarmıs

0|0
    0|0
  • Yaz'ı bekle, öldürmez seni bu elektrik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Saksı bugünler için annem. Zaten hiç anlayamamışımdır annelerin saksıda çiçek merakını. Zavallılarım bir işe yarasınlar bari.

1|0
    0|0
    • Tuzlu su da okudum denemek istersen ben bu aralar denicem tamuş :)

• Beton zeminde olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...