Şeker hastalığının belirtisi olabilir mi ki bu?

merhaba ben bikaç gündür sabahları aşırı derecede acıkmış olarak uyanıorum böle nasıl desem elim ayağım titriyor açlıktan.. bugün bir arkadaşımla konuşurken o söyledi sabahları bu şekil uyanmak şeker hastalığını belirtisi olabilirmiş diye ama benim bildiğim belirtileri çok su içmek çok idrara çıkmak ağız kuruması filan ama bunların hiç biri yok bende sadece sabahları çok acıkmış olarak uyanıorum ayrıca dün akşam bişeyler yiyipte yattım ama sabah sonuç gene aynıydı bilgisi olan varmı aydınlatırsanız sevinirim iyigünler

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Açlık-tokluk kan şekerini ölçtür ancak öyle öğrenilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Herkes acıkmış olur sabahları genelde.Özellikle glisemik endeksi yüksek olan karbonhidrat grubundan beslenirsen çok çabuk acıkırsın.Şeker hastalığı belirtilerine bak istersen link

0|0
    0|0
  • brumda kesin cevp verilemez ama kan şekerinizde düşüyo olabilir her elinnizin titremesi şeker hastalaığı olacakdiye bir şey degildir hastaneye gidip şeker yüklemesi yaptırmanız tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kan şekeri düşüklüğü...Geçen bir kere daha aynı dertten muzdarip bayan arkadaşıma cevap vermiştim...Bunu önüne geçemezsin,yapman gereken açlık hissi meydana geldiği anda bişeyler atıştırman...Sabah kalktığında daha yoğunsa bu ufak bir bisküvi,şeker,çikolata falan ye...Benim sabahları çok olmaz,her sabah naneli şeker atarım ağzıma,hem nefesimi açar,hem tokluk hissi yaratır...Ama öğlenden sonra el ayak titremeleri başlar...Çantamda her zaman atıştıracak bişeyler bulundurmak zorundayım,ben koymasam annem kesin koyar...Fazla aç kalıp,bişeyler atıştıramadığım zaman bayıldığımı biliyorum...İhmal etme,ben yıllardır uğraşıyorum...

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun :( yorum için çok teşekkür

• Dikkat et kendine

• sizde dikkat edin lütfen şeker hastalığı basit gibi görünüyor ama aslında çok çok önemli bir şey :S

• İnsülin direncini ölçtürsene ailede varsa şeker hastalığı senin direncin yüksek olabilir aynı belirtileri gösteriyor

0|0
    0|0
  • açlık doymama hissi ve ağızda kuruluk yapıyormuş..

aç karnına bi kan tahlili yaptırın

0|0
    0|0
  • Şeker hastası olacağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • eczaneye git ve kandan test yaptr tatlım..annemde hiç belirti yoktu bi gün öylseine test yaptrdı ve şeker hastası oldugu ortaya çıktı..

0|0
    0|0
  • Doktora gitmeni öneririm. Burdan kulaktan dolma bilgilerle çare arama.

0|0
    0|0
  • Bence hemen doktora git, herkesin her bildigi dogru olmayabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...