Sizi mutlu eden canınız her yandığında koşan insan.Sevgilim dediğiniz insanın canını yakıyorsa .Hayatınızda ol

olması onu üzüyorsa.Ne yapardınız?sdfgthyuhgfdfghjh

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• bir terslik var demek canımı yakmamalı sevgilim yakıyorsa uyarırım olmadı byee derim

0|0
    0|0
  • gelip burda sorardım.

0|0
    0|0
  • sevggilim değilde o koşuyosa kusura bakma ama sevgilim bir kenarda dur sen be derim

0|0
    0|0
    • hayır o da koşuyo tabi ben arkadaş olarak dedim

• valla aşkımı seçerim kusura bakmasın ilerde belkide belkide birlikte olacağın kişi arkadaşınsa bir gün mutlaka gidecek

• Birbirinden uzak tutardım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgilimi üzüyor bir başkasının hayatımda olması canını yakıyor sevgilimin öyle mi doğru mu anlamışım?

ben bir adamı seviyorsam diğer bütün insanlar benim için önemsizdir o rahatsız oluyorsa ki bir de üzülecek hiç kıyamam varsın o o kişi olmasın hayatımda yeter ki aşık olduğum adam üzülmesin.

0|0
    0|0
    • Eskiden yaşanılan şeyler yüzünden aralarında sorunlar var.Ve ben her görüştüğümde kızıyor istemiyor.İkisinin hiçbir iletişimi yok ama yanımda olması onu üzüyomuş

• kız.13 senelik arkadaşım.Aralarında eskiden bir tartışma oldu ve sevgilim istemiyo .

• bilmiyorum benim için önemsiz artık öyle şeyler benim 11-12 senelik can dostum beni silmişti

ben de şahsen sevgilim için herkesi silerim yeter ki beni gerçekten sevecek biri olsun bana olan aşkından emin olayım

• Seçim yapma durumlarını hiç sevmem ..

İdare etsinler, aralarında bir şekilde halletsinler asdfg

0|0
    0|0
Yükleniyor...