Kadınların erkekler hakkında inandığı 5 mit..!

1. Eğer ilk buluşmada seks yaparsanız size saygı duymaz.!

2. Erkekler “kaçan kovalanır” oyununu sever.!

3. Erkekler bir kadınla arkadaş olamazlar, mutlaka akıllarında seks yapma fikri vardır.!

4. Erkekler özgür kadınlardan korkarlar.!

5. Erkekler her an cinsel ilişkiye hazırdırlar.!

Çoğumuz bu mitleri gerçek zannediyoruz. Oysa yanlış inanışlardan dolayı hayatımızı dar bir alana hapsediyoruz.!

Bunların dışında sizin veya çevrenizdeki yakın dostlarınızın ilişkilerinde yaşanan size göre yanlış gelen inanışlar varsa nelerdir..?

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• 1. ilk buluşmada seks yapacak kadında da bir işler vardır. Ama eğer adam gibi biriyse saygıda duyar sonunda bir kenarada atmaz.

2. benim en çok yaşadığım olay :) tabi fazla kaçan kızlarında artık peşinden gidesim olmuyor. en fazla 1 hafta kovalarım bir kızı sonra sikmişim sülalesini der bırakırım peşini.

3. Erkekler bir kadınla arkadaş olamazlar a katılıyorum ama seks olayına katılmıyorum.

4. Özgür kadından sözünü ettiğin isyankar, sürekli patlamaya hazır, kimseye boyun eğmeyen ise şahsen bana daha çekici gelir.

5. erkeklik gururu diye bir şey var. bende öyle atıp tutardım ama kız bir anda karşıma geçince dondum kaldım. tabi orda başkası olsa belki girerdi. ama her erkek rahat olamaz en azından ilk seferinde.

Bunlarda benim eklediklerim.

1. bir kadın bir erkeğe kin duyuyorsa ona olan aşkını söyleyemediği içindir.

2. kadınlar çok dengesiz yaratılmışlardır. ilgilenirsin sıkarsın ilgilenmezsin odun olursun. terazi yok ellerinde sanırım

3. kadınlar genellikle kaslı erkeklerden hoşlanırlar (buna o kadarda inanmıyorum açıkçası çünkü kaç arkadaşıma sordum kaslı erkekleri seksi buluyormusun diye hayır dediler.)

4. kadınlar aslında penis boyuna hiç önem vermezler. işlevine bakarlar. çoğu erkek bunu sorun eder.

5. sadece kadınlar değil erkeklerde iltifat duymak, ilgi görmek ister.

6. erkekler kadındaki göğüslere çok önem vermezler. (ben vermiyorum en azından)

...

...

...

...

artırırımda fazla sıkmak istemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• 1. Ciddi ilişkilerde saygı duyulmayabilir, Saygı evlilik ilerisini düşünmek bakımındandır.

2. Erkekler sever ama yapmasını bilmek lazım. Kadındaki zayıf noktaları yakaladıktan sonra kaçmaya başlayabilir erkek.

3.Erkekler kadınlarla çok nadir arkadaş olurlar, seks ihtimalinin hiç olmadığı ,kadının bu konularda katı ,ciddi olduğu yaşının çok büyük çok küçük olduğu zamanlarda arkadaş olunabilir.

4.Erkekler özgür kadınlarla evlenmek istemezler. Ciddi birliktelikte iki tarafın birbirine sıkı sıkıya bağlı olmasını isterler. Özgür kadın her bakımdan özgür olacağı için elde tutma ihtimali düşecektir.

5. Erkekler cinsel perhize bağlı olarak değişebilirler. Genel olarak birliktelik yaşamayan erkek hazır olabilir. Ama hali hazırda birliktelik yaşayabileceği bayanlar varsa o kadar da istekli olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • Bir ve dört kesinlikle doğru, mit değil. Erkeklerin %99.9 u böyledir.

Üç genellikle doğru, mit değil.

Diğerlerin mit bencede.

2|0
    0|0
  • aslında bizlerde diğer yaratılan varlıklar gibiyiz ve bir bakıma hayvanız ama bizler ehlîleştirmiş varlıklarız o kadar bizleri biz yapan yani insan yapan vasıf düşünüp konuşabilen ve kendi işimizi kedimiz gören varlığız tek hayvanlardan tek özelliğimiz sadece düşünüyor olmamız durum bu seks kovalama arkadaş olma özgürlük cinsellik her varlığı doğasında var arkadaş olma evet o konuda bir söz vardır ateşle barut yan yana durmaz diye işte tek sorun bu bir erkek ne olursa olsun bir bayanla arkadaş olamaz olsa bile aklında devamlı o düşünce vardır ama bunu sadece gem vurabilir başkada bir şey yapamaz zaten kadında bir o kadar öyledir en feminist bir bayan da bir misojenist bir erkekte ne olursa olsun cinsellik ve arzular vardı ki seksüel dürtüler deva eder işte bu budur arkadaşlar

0|0
    0|0
  • Bence doğru mitler. 2 ve 3 te kiler değişken olduğunu düşünüyorum. Şahsen söylüyorum veya

Kaçan kovalanır olayı artık sıktı insanları bence bir kızın peşinde 1 2 gün koşarsın sonrası hem yüzsüzlüğe girer ya da sıkar. 3 te ise bir erkeğin kız arkadaşı çirkinse yani çokta dişi değilse seks düşünmez. Öyle kızlarlada o yüzden pek arkadaş olunmuyo ;).

0|0
    0|0
  • 6-"kadınlar seks'ten hiç zevk almazlar bunu sırf erkek mutlu oluyor diye lütfen yaparlar.kadınlar için seks i*emek,s*çmak gibi zaman kaybı bir eylemdir" dercesine yazılmış erkeği seks manyağı kadını master of seks puppets gibi savunan mitlermiş...

0|1
    1|0
  • erkekler zeki kadından korkar

erkekler seksi kadından korkar

0|0
    0|0
  • Bir sürü kız arkadaşım var. Nedir bu cinsel açlık yaftası ulan üzerimize yapıştırılan?

İnsan öz kardeşiyle nasıl cinsel birşey düşünemiyorsa, bende o arkadaşımla düşünemiyorum. Bunu yazarken düşündümde tiksindim anasını satiyim. Ensest gibi birşey olur.

0|0
    2|0
  • mit falan değil. hepsi gerçek.

0|1
    0|0
  • Erkeklerın 8 sanıyede bır seks dusundugu miti var.Nasıl oluyorsa sabahtan gece yarısına kadar karısına cocuguna ekmek getırmek ıcın tırnaklarıyla calısan ve bundan baska bır sey dusunmeye bıle vaktı olmayan erkek 8 sanıyede bır seks dusunebılıyor ?

1|0
    0|0
  • Doğruluk paylarını es geçemem.

0|0
    0|0
  • aynen haklısın

0|0
    0|0
  • 3. madde için aynı fikirde değilim 4 tane sağlam dostum vardır ve bir tanesi bayandır. ALLAH şahit bugüne kadar aklımdan bir puştluk geçmedi ona karşı.

0|0
    0|0
  • ben onu bunu bilmem ben bastıgımı bilirim..

0|0
    0|0
  • 2-3 ve 4 numaralı tespitlerle tespitin nirvanasına ulaşılmış başarılı

0|0
    0|0
  • Pek ilgilenmiyorum fakat erkeklerin çoğu bayanları cinsel objeymiş gibi görmesi doğru..

0|0
    0|0
  • 2-3-5 kesinlikle doğru

0|0
    0|0
  • doğa nın bize cerdiği bir özellik bunlar mit değil ne yapalım program bu virüssüz şifresiz..:)

0|0
    0|0
  • 6. Erkeklerin her 5 şıkkın dan en az 3'ü cinsellikle ilgilidir

Öyleymiş la :S

0|0
    0|0
  • 3 cüsü cok yanlıs

0|0
    0|0
  • İnanmak ayrı tecrübe edinmek ayrı...

0|0
    0|0
  • çok uzun sssssssssssssssssssssss

0|0
    0|0
  • aynen hepsi yalan gibi geldi

0|0
    0|0
  • Bu liste bu kadar kısa olmamalı.

0|0
    0|0
  • 4. doğru bence =)

1|0
    0|6
    • arkadaş niye eksiliyorsunuz ? benim tercihimden size ne :D

• herkes duymuyor demek ki =) teşekkür ederim, ayrıca güzel soru ;) iyi günler

• herkesin doğrusu kendine. rica ederim. size de iyi günler efendim.

• doğru söylüyorsun yalan yok :D

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Ay gerçekten doğru. Ama ben aksi erkek görmedim.

1|1
    0|0
  • 4. ye inanıyorum ama diğerlerini hiç düşünmedim

0|1
    0|0
  • doğrudur kanka onaylıyorum :D

0|1
    0|0
  • Hepsi çok doğru canım tebrik ediyorum :)

0|1
    0|0
  • Güven meselesi var örneğin onu nasıl aşacağız kimseye inan yok bu devirde.

0|1
    0|0
  • bence bunkar doğru bir kısmıda olsa bu bir düşğnce yapısı burda genellemeyi yazıyolar zaten

0|1
    0|0
Yükleniyor...