Hiç trans yani (cinsiyet değiştirmiş ya da değiştirmek isteyen) bir arkadaşınız olmasını istediniz mi?

hiç trans yani (cinsiyet değiştirmiş ya da değiştirmek isteyen) bir arkadaşınız olmasını istedinizmi

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ne olmasını istiyosun he? sende mi transseksüel sin? ;) (nickin den dolayı)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu bir zevk meselesi değil bir hastalık sonucu ortaya çıkan tercih meselesidir.. insanların seni görünüşünle yargılamasına müsade etme seni öyle anlayacak ve arkadaşın olacak insanlar muhakkak ki var..

0|1
    0|0
  • olabilir neden olmasın .insan her zaman insandır .değer görmeyi hak eder .her insanın duyguları farklıdır .duygu ve düşüncelere saygı göstermek önemlidir .insan nasıl hayat yaşamak istediğine kendisini tanımaya başladıkça öğrenir ve ister .

0|0
    0|0
  • Öyle arkadaşlarım var ve olmasını isterim ilk önce insandır sonra cinsiyeti gelir

0|1
    0|0
  • neden olmasınkı hep önyargılıyızdır bunları kırabılmek adına olması gerektığını dusunuyorum ve tercıhdır buda en nıhayetınde

0|0
    0|0
  • dünyanın en lanet insanları translar..allahın laneti onların üzerinde..lut kavmi...pompei felaketi bunlar size birşeyler hatırlatmıyormu..

0|1
    2|1

• almayayım ben

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben olmasını çok isterdim. Sonuna kadar da arkanızdayım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...