Yeni ayrıldığınız sevgilinizi başkasıyla olmasından korkmuyormusunuz ?

mesela ayrıldığınız sevgilinizin başkasıyla bişeyler yaşayacağını düşündüğünüzde içiniz acıyormu mesela günü gelip ciddi bişeyleri olsa üzülürmüsünüz ? dürüst ve ciddi cevaplar verin arkadaşlar cevaplar içinde teşekkür ederim ..

0|0
14|28

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer eski sevgilimi hiç sevmediysem yani ondan hiç hoşlanmadan onla çıktıysam ve sonra ayrıldıysam başkasıyla ne yaptığını hiç düşünmem zorumada gitmez.

Ama eğer çok sevdim ama çok sevmeme rağmen ayrıldıysam her dakika her saniye başkkasıyla olma ihtimali olduğunu düşünerek kafayı bile yiyebilirim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Yaşadım bunu, elbette ki korktum ve tabisi korktuğum da başıma geldi. Ama o noktayı düşün düşün nereye kadar bir yerde tamamiyle silip atman gerekiyor.

İnsanın ister istemez canı yanıyor. Sonuçta o güzel sözleri duyduğun, o yakınlığı gördüğün kişi aynı şeyleri başkasına yaşatacak.

cut.

0|0
    0|0
  • Yoo ayrıldığım kız arkadaşımın geçende altı aylık hamile olduğunu öğrendim onun adına sevindim kocasının adına üzüldüm

0|0
    0|0
  • korkmam sevse yanımda olur ayrılmazdı

0|0
    0|0
  • Ben yaşadım.Kötü bir olay.Tüm hücrelerin yanıyor acıdan.Hele onun sevgilisinin öğrendiğin an varya kalbin çarpıyor.Sıcaklık kaplıyor her yerini... Kötü kısacası

0|0
    0|0
  • yok korkmam..

0|0
    0|0
  • Ayrıldığım kişi benden ayrıldıktan sonra istediğini yapmakta özgürdür. Ben de öyle. Tekrar geri gelme şansı ise hiç yoktur.

0|0
    0|0
    • orası zaten kesin istediğini yaşamakta özgür ben hissiyat olarak soruyorum..

• Ben ayrıldıysam yolu açık olsun. O beni terk ettiyse ki başkası için etti beni bunun için mi terk etti dedim ve kafamdan kısa bir sürede sildim. O gün bu gündür insanlara tapmayı bıraktım.

• Birinden ayrıldıysan AYRILMIŞSINDIR ! Onunla artık bır ılıskın veya alakan yoktur demektır bu.Dolayısıyla sokaktan gecen ahmetle ayşe nın aralarındakı ılıskı senı nasıl enterese etmıyorsa onunda senden sonra kımınle ne ettıgı senı ılgılendırmemelıdır.

0|0
    0|0
    • işte her zaman bu elinde olmayabilir hadi yapmayın ama bu kadar kontrollü değilsinizdir değil mi..

• Daha once yaptım o yuzden boyle konusuyorum.Iskembeden sallamıyorum degerlı kardesım.Bnı terkedenlerı ya da bırakanları hıcbır zaman aramadım sormadım.Geri donmedım.Prensıp meselesı.Onume bakarım sadece.Cunku onlar yanlış kısılerdır zaten ve dusunulmemesı gerekıyodur

• Ayrılmıştım, düşündüğümde içimin acıdığını hissedebiliyordum. Hayatımın karanlık yılıydı. Geçti gitti... Bir daha da aynı duyguyu hissetmeyeceğim.

0|0
    0|0
  • Hiç ama hiç hatta gitsin mutlu olsun niye benden ayrıldı diye olmusuz düşüneyim veya başkası ile birşey yaşamasını istemeyeyim

0|0
    0|0
  • tabi ki acır. artık sevmiyorsam bile yine de umursarım bunu ... bir zamanlar hayatımın en büyük parçası olan bir insanı , nasıl umursamam ? hatta yanlış insanlarla görüşüyorsa , hayatına bile karışırım belki. en azından uyarırım. yapmışlığım var.

0|0
    0|0
  • Daha yeni ayrildiysam vehemen biriyle olduysa zaten benleyken de olmuş demektir. Küfür eder yoluma bakarim

0|0
    0|0
  • Herkes kendine yakışanı yapar :)

0|0
    0|0
  • hala umudum varsa üzülürüm, umudum tükensin diye de çok üzülmek isterim :)

0|0
    0|0
  • zaten birileriyle birşey yaşayacak o yüzden üzülmenin bir esprisi yok diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • yoo sonuçta bu bir döngü , geri dönüşmesi lazım hayat bir devinim benden ona senden bana gelecek ki işimiz yürüyecek

0|0
    0|0
  • napsın yani ömür boyu evlenmesinmi biriyle birlikte olmasınmı?

0|0
    0|0
    • bu onun doğal hakkı bunu eninde sonunda bende yaşarım onunla ilgili değil bu hissiyat olarak soruyorum soruyu yaşaması zaten en doğal hakkı kimse kimseyi bıraktıktan sonra karışamaz böyle bir hakkı yok..!

• zaten canım orası kesin.. direk kendine yol çizersin ve gözlerin açılır etrafına bakmaya başlarsın..

• daha iileri çıkar karşına hem :D

• bilmem başıma gelse belki ama yanımda sevdiğim lsa umrumda bile olmaz heralde :) ya sen

0|0
    0|0
    • ben hala seviyorsam ve unutamamışsam hayatımda biri olmas tabiiki üzülürdüm..

• bazen çıkamıyorsun çünkü son noktayı o koyuyor ve ayrılıyorsun..

• işte bu üzücü :/ umarım karşına onu unutturabilecek birileri çıkar :)

• neden korkayım mutlu mesut olsun

0|0
    0|0
  • Sevgiliyken seviyorduysa, korkmaya gerek yok, çünkü gidip sevgili yapmaz hemen.

0|0
    0|0
  • herkesin içinde bir ukte kalır ama zamanla her şey geride kalır unutmak doğru olandır

0|0
    0|0

• üzülmem herkesin kendi hayatı

0|0
    0|0
  • az buçuk içinde his var ise evet korkar insan

0|0
    0|0
    • kesinlikle.. sevmişse gerçekten korkar eğer basit bir hoşlanmaysa aklına bile gelmez..

• korkmaya gerek yok ki

olsaydı saten olurdu

0|0
    0|0
  • yüreğim yanar

0|0
    0|0
  • benle çıkarken de varmış. daha ne cızlaması.

0|0
    0|0
  • O korkmali beni kaybettigi icin..

0|0
    0|0
    • zamanında sevmiş olan herkes korkar..

• Ben gecmisle yasamam..onu yasayanlara sormak lazim..

• ah be koymazmı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Öyle bir durumla karşılaşmadım ama ben vaçgeçmişsem istersen dünya turu yapsın artık benim değildir.İster kendini satsın ister atsın ne yaparsa yapsın.Benim kalbimde olmayanı kovulanı ben sahiplenmem.Yolu açık olsun :).

0|1
    0|0
  • Ilki beni arkadasimla aldatmaya tesebbus etmisdi, simdi baskasiyla nisanlandi, dieri is arkadasimla evlendi, sonuncu arkadasimla beraber.

Baya kismet aciyorum ben.

0|0
    0|0
  • empati kuruyorum, sevgilimle Allah ayırmasın da, olur da ayrılırsak, ben beni unutmak için bile olsa başka bir kızın elini dahi tutması düşüncesine çıldırırım katlanamam. :( Hele ki verilmiş sözlerimize rağmen, içime kurt düşer ya beni unutursa başka birini severse diye. zaten hasta biriyim, valla üzüntüden ne hale gelirim kim bilir. :(

0|0
    0|0
  • Demek ki birşeyler yolunda gitmiyormuş ki bitmiş,sevseydik birbirimizin yanında olurduk ,bittiğine göre istediği kişiyle birlikte olabilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hayır... Ama görmesem iyi olur... Benden uzakta mutlu olsun...

0|1
    0|0
  • C. dibine kadar yolu var

0|0
    0|0
  • eğer çok sevmişsem ve evleniyosa tabi yüreğim sızlar ama artık bitmiştir sonuçta benim için. o yüzden çokta umursamam , önüme bakarım:)))laylallayalayalayyyy :)

0|0
    0|0
  • eskiden olsa ödüm kopardı onunla başkasını düşünemk bir yana duysun dehşete düşüerdüm kendimi de kimseyle düşünemezdim başka bir erkekle düşünemezdim kendimi

ama şuan umrumda bile değil istediği kişiyle olabilir aklıma bile gelmiyor derece de artık

0|0
    0|0
  • hayır korkmam aksine hemen kendine birini bulsun

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum.

0|0
    0|0
  • benim için bitmemişse niye ayrıliım. ayrılacak kadar biten adamda umurum olmaz sonuçta

0|0
    0|0
  • Acir,geçer ,geçti.

0|0
    0|0
  • Tabikide acıtır.

Aklıma öyle şeyler getırmıyorum düşünmuyorum.

0|0
    0|0
  • ben dayanamam ya düşün faceden hasta fotoğrafını gördüm gözlerinin altı çökmüştü oturdum ağladığım

0|0
    0|0
    • canım yaa :( bende ayrıldım 2.5 ay kadar oluyor ama bende unutamadım ve dıyorum yani hiçbiriyle olma ihtimalimi dusunmuyomu diye..

• illaki başka biriyle yoluna devam edecek :(

Yükleniyor...