En yakın arkadaşım mı yoksa sevdiğim adam mı ? vazgeçemiyorum

1 buçuk yıllık bir ilişkim var. 1Hafta once sevgilim aldattı beni ama ben affettim 2.şans verdim ve o kızdan kurtuldu ve benden en yakın samimi oldugumuz arkadasım mehmetlee konusmamamı istiyo ama mehmet her zor anımda yanımda destek oldu onu üzmek istemiyorum ama sevgilimide çok seviyorum 2sindende vazgeçemiyorum mehmette sevgilimin beni kullanmaya calıstıgını sevmedigini paramın pesinde oldgunu soyluyo ya mehmet haklıysa ? Şimdi size soruyorum arkadaslar kimi secerdiniz en yakın arkadasınızı mı yoksa sevgilinizimi

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Hem aldatiyo,hem afediliyo sonrada isteklerinimi dile getiriyo?Iyi valla baska?Arkadasinin sucu ne peki?Ben olsam onunla konusur arkadasinin zor zamanlarinda yaninda oldugunu ve onun bunu haketmedigini söylerim!Erkek arkadasin seni seviyor ve anliyorsa (normalide bu olmali zaten) senin yaninda olur ve kabullenir!Öyle degilse zaten senin sevgini haketmemistir!Ve onunla sürekli sorun yasiyacaginin belirtileridir!afedilmis ellerini öpüp basina koymali!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şimdi şunu anlayamadım Sevgilinin amacı ne sevgilin zaten senin tarafından affedilmiş tekrardan sebin sevgini kazanması güvenini kazanması gereken yerde senden fedakarlık bekliyor ve bu fedakarlık en yakın arkadaşınla yapmanı istiyor.Bence sevgiline karşı biraz çekimser devam ve bu arada Mehmetle görüşmeyi bir anda bırakamam de sevgiline Mehmetle kaç yıllık arkadaşsınız senden hoşlanma ihtimali olabilirmi ?

0|0
    0|0
  • Ben olsam mehmeti seçerdim . Bi yanda seni aldatan biri diger yanda senin her zaman yanında olan dostun. Bana da bu tarz bişey oldu bir kiz arkadaşımı eski sevgilim kıskaniyordu falan o mu ben mi dedi beni seçim yapmaya zorladı bende o dedim ve arkadaşımı seçtim hiç pisman değilim

0|0
    0|0
  • tabiki sevdiğin kişi..ilişkilerde 3. kişiye yer yok..

0|0
    0|0
  • Ben sana cok sık rastlanılan klasık bır sahne anlatım. Erkek arkadasın senı aldatır.Sen affedersın.Sonra mehmet bırak onu dıye aklını celer.Bırakırsın.6 ay sonra bır bakmıssın Mehmetle cıkıyosun. Ben ne mehmetler gordum mılletın aklını yıkıyıpta kızları boşluktan faydanalarak kendıne yamıyan.Sakın bu mehmet yapmaz deme.

0|0
    0|0
  • Belki de mehmetle yakınlığın var diye aldatmıştır seni. Bi erkekten en yakın dost diye birşey olmaz bence yanında ayrı arkanda ayrıdır mehmet.. Sevgilinden ayrılırsan da sana farklı gözle bakan ilk erkek o olacaktır kanımca.

0|0
    0|0
  • ya ne dıyem sana bız erkek mılletı ılletız cok sımdı mehmet desem belkı adamın sende gozu var :) sevgılın desem mehmet haklı olabılır en ıyısımı sen bunu gozunu dort acarak cozmeye calıs ıs ısten gecmeden...

0|0
    0|0
  • mehmet doğru olanı yapmıyor seni başka sekilde o cocuktan uzaklaştırması lazım ve seni arada bırakmaması lazım mehmet ne kadar haklı olsada davranış şekli yanlış

0|0
    0|0
  • seçim yapmak zorunda bırakanı şutlardım ama önce sana değer veriyorlarsa anlaşmaları gerektiğini izah et ikisine de.

0|0
    0|0
  • memeti sec arkadas önemli sevgiliye güvenme arkadaşlar daima haklı cıkar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevgilin güvenilir olmadigini izah etmis sana zaten.

Arkadasini satma öyle biri icin.

ya kabul et ya cek git nan de sevgiline.

0|0
    0|0
  • Seni aldatan sevgili yerine Memoyu seçmelisin...

0|0
    0|0
  • en iyi arkadaşımı tercih ederim

0|0
    0|0
  • ne arkadaş ne sevgili şu devirde herkes birbirinin kuyusunu kazıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...